Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért szakíthatott? Tudom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundus1000 kérdése:

Miért szakíthatott? Tudom, hogy valószínűleg nem ez a valódi ok, de mégis kiváncsi vagyok milyen indokkal szakíthatott velem

Figyelt kérdés
A barátnőm 1 év 2 hónap után szakított velem azzal az indokkal, hogy nincs közös érdeklődési körünk (nem értem ez miért most kezdte zavarni). Különösen sokat soha nem veszekdtünk. Ő idén lett egyetemista, én idén végzek a középiskolában. Én 18 ő 19
2019. nov. 1. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
A legtöbb tinikapcsolat ilyenkor megy tönkre. Megzavarodnak jó dolgukban...
2019. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Nekem fél év után mondta az exem, hogy nincs közös témánk akkor nincs szerelem se, ez miatt szakított velem! Persze informatikus létemre feltörtem az fb fiókját és kiderült az igazság!(1 hete csalt egy gyerekkel) A szüleinél nagyon beégettem, mert az apja nagyon bír és fájt neki, hogy így hátba döfött! Elég jól kijövök az apjával, mai napig át hív sörözni, persze akkor a mostani barátnőmmel megyek, hogy lássa az exem, hogy nekem már nem kell! Én mondom sok bolond csaj van! 22/F
2019. nov. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
82%
Valószínű, hogy megtetszett neki más srác:( A környezetemben nem egy kapcsolat ment tönkre eppen emiatt. Sajnos ez ilyen. Az egyik fél bekerül egyetemre, meglátja, hogy valójában milyen széles a választék, aztán ennyi. Mindenesetre egy ilyen miatt ne bánkódj. Ha igazán szeretett volna, nem lenne ez. Akit el lehet csábítani, azért nem kár. Ne dőlj be ennek az édeklődési körös cuccnak. Légy erős:)
2019. nov. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is más ok lehet a szakítás hátterében csak ez könnyű kifogás volt neki.
2019. nov. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!