Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mit tegyek? Valami jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Valami jó tanács esetleg?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok együtt a barátommal és ő egy nagyon féltékeny típus meg ha az elején azt is “hazudta” h ő nem az és ettől nem kell féljél ha esetleg összejövünk

ezelőtt 4 nappal szakitottam vele de össze jöttünk újra a tegnap

eljött részegen és kb álomba sorra magát és azt mondta mennyire szeret stb

én szünetet kertem hogy egy kicsit gondolkozzak hogy egy kicsit lenyugodjak mert minden nap mondta h én ugye nem beszélgetek ezzel vagy azzal vagy toroljem le a snapchatet adjam oda a telefonomat hogy nézze meg stb

és ebben a par napban is amíg nem voltunk együtt folyton kert ot percet hogy beszélhessünk és én akar hányszor elmondtam hogy hagyjon egy kicsit egyedül nem volt képes megérteni

én elkezdtem beszélni egy sraccal de kitoroltettem a barátnőmmel az uzenteket mert megakarta nézni és igaz ő megkérdezte hogy én beszélek valakivel és mondtam hogy nem

szóval éjjel mikor kiment a wc-re az szaladtam a baratnomhoz a másik szobába h töröljön ki mindent

akkor megnyugodtam ja és másnap találkoztam volna ezzel a sraccal és meg mindig akarok vele egy kicsit beszélni és találkozni de nemtudom mert a barátom folyton a seggembe lóg


2019. nov. 3. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk akkor a barátodnak volt oka a féltékenykedésre ha te közben valaki mással beszélgettél akivel aztán már találkozni is akartál. Mondd meg őszintén a barátodnak hogy van valaki más a képben és te nem szeretnél már tőle semmit. Mivel nem voltál vele őszinte így nyilván azt gondolja még lehet esélye, mert a féltékenykedése miatt lett vége a kapcsolatnak, holott ne akard erre fogni, mert azért lett vége, mert te másfele kacsintgatsz.
2019. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

de én nagyon nagyon szeretem ot csak ő nekem az első barátom úgy mindenben és most kezdem el ezeket a dolgokat és ezt már mondta ő is hogy tudja hogy meg fiatal vagyok és hogy majd tuti gondolni fogok másra is hogy mással milyen lehet meg hogy meg nem éltem ki magam

de nagyon szeretem és egyébként attól is felek hogy kárt tesz magában

2019. nov. 3. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!