Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kéne nyitnom felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne nyitnom felé?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam aki elég jól néz ki. Én sem nézek ki rosszul, bár nem én vagyok az osztály legsármosabb sráca. Haverjaim szerint jó a stílusom, a humorom. Lényeg a lényeg, hogy ez a lány eléggé bejön viszont eddig 4szemközt nem nagyon beszélgettünk csak társaságban. Csavar a sztoriban, hogy az egyik haverom rá akar hajtani egy fél éve viszont hogy úgy fogalmazzak elég beszari ehhez.

1. Hogyan nyithatnék felé?

2. Nagyon etikátlan lenne ha nyitnék felé annak ellenére, hogy a haverom kiszemeltje (figyelembe véve azt, hogy nyitni nem fog felé sose mert túl félenk)?



2019. nov. 3. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:

1. kérdésedre:


Szólj hozzá egyszeruen, vess fel egy közös témát, ha van.


2. kérdésedre:


Tisztázd a haveroddal. Beszéld meg vele, hogy bejön neked, és hogy nem-e haragudna meg, ha bepróbálkoznál.

2019. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

1:

Osztálytársak vagytok,napi szinten millió egy témában tudsz vele beszélgetni, légy laza, vagány és menj oda hozzá simán.

2:

Az a nő foglalt csak, amelyiken fekszenek!

Majd a lány választ,ha rajtad kívül akad még udvarló... A felek pedig úriemberek maradnak, reméljük.

2019. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg vele beszélgetni ne csak álj és nézd hanem menj oda kisebb ürügyekkel hozzá pl segítesz a háziban magyarázd el ezt meg azt stb. tudod mire gondolok vagy nézzetek valami videót ami érdekeli őt is és téged is

A barátod nem mer kezdeményezni ez már az ő hibája mert hagyja hogy a lány másé legyen, de ha te kezdeményezel akkor még lehet a tied

De ami fontos ha tetszel neki szerintem ne próbáld meg féltékennyé tenni ne beszélj előtte más lányokról stb. (és ezt a hibát még én is el követtem azért írom hogy legalább te ne kövesd el)


19F

2019. nov. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!