Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, Titeket miért befolyásol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Titeket miért befolyásol ennyire az, hogy hogyan öltözködik egy lány?

Figyelt kérdés
Ha egy kvás ruhát felvesz valaki, azt mondjátok, hogy huu, de jó csaj, ha meg normális/visszafogott, akkor pedig csak átlagosnak tituláljátok (akkor is, ha ugyanarról a személyről van szó.) Én szerencsére egyikhez sem tartozom, de így sem tetszem senkinek, és tudom, hogy a ruha miatt van. Miért olyan fontos ez Nektek?
2019. nov. 4. 15:18
 1/3 Lazy Lover ***** válasza:
37%
Engem nem be folyàsol de sok fiù a divatot követi ezèrt mondjàk
2019. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Rosszul tudod. A ruha csak egy dolog, ha jól áll rajtad (azaz mondjuk túlsúlyosan nem veszel fel XS-es haspólót meg ilyenek), akkor rendben vagy. Persze az jó, ha valaki csinos (ami nem egyenlő a ribissel, utóbbi haverom szerint olyan, mint a zsiráf az állatkertben: jól megnézem, ki is próbálnám, milyen lovagolni rajta, de otthonra azért nem kéne), de sztem te is előbb nézel meg egy olyan srácot, aki kicsit egyedibb, elegánsabb pl, mint azt, aki teljesen úgy néz ki, mint a tömeg. Egyszerűen az egyedi vonzza az embert, a tucat felett meg elsiklik, valami mást is fel kell mutatnod mellé (már ha feltétlenül a külsőddel akarod felhívni magadra a figyelmet. Mert ha alapból szép vagy, akkor senki sem fog elküldeni téged akkor sem, ha totál tömegcuccaid vannak).
2019. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2# Én a pasikon sosem nézem a ruhát. Anélkül kell jól kinéznie. ;)
2019. nov. 4. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!