Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Szeretem, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szeretem, de nem vagyok szerelmes. Tobbi lent.

Figyelt kérdés

A baratommal nehany hete vagyunk egyutt de o mar tobb honapja probalkozik nalam es az alatt az ido alatt sok mindent megtudtunk egymasrol es megkedveltem.Baratkent tekintettem ra de aztan tobb lett...Randiztunk es csok is volt.Igazabol szeretem de nem vonzodom hozza es nem vagyok belé szerelmes es emiatt ugy erzem hogy nem fog mukodni ez a kapcsolat,de elvesziteni sem szeretnem...

Ő viszont nagyon szeret es erzem hogy barmit megtenne ertem.Sokat bokol,kedves,aranyos,udvarias,megnevettet,figyelmes,vigyaz ram stb. eppen ezert nem szeretnem megbantani,de nekem ez igy nem fog menni...


Elvesziteni nem szeretnem de nem erzek UGY iranta es nem tudom mit csinaljak?


Otleteket,velemenyeket tudtok irni? ;(



2019. nov. 4. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed nem megy akkor jobb ha minél előbb beszélsz a barátoddal erről. Az a gond hogyha ő szerelmes beléd viszont te nem belé, akkor nem biztos hogy működhet a barátságotok, ha esetlegesen a szakítás mellett döntesz.
2019. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj vele
2019. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a gyors valaszokat!!! <3


Johet meg ha vlki tud :-)

2019. nov. 4. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!