Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek az jelent valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoltan199 kérdése:

Szerintetek az jelent valamit ha egy lány és egy fiú minden szünetben együtt vannak? Akkor már ők járnak?

Figyelt kérdés
Az igazsághoz hozzátartozik hogy osztálytársak.
2019. nov. 4. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem mindig
2019. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Ha együtt vannak ahhoz közös megegyezés alapján kell történie. Ha együtt vannak szünetben akkor élvezik egymás társaságát, pl barátok.
2019. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem is van olyan srác osztálytársam, akivel minden szünetben együtt vagyok. De közben van barátom is (ő már nem suliba jár).

De nincs köztünk semmi, csak haverom, akivel mindig együtt bagózunk.:D

2019. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze ha járnak, akkor is tuti együtt vannak szünetekben. De szerintem az látszana rajtuk.
2019. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!