Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, hogy nincsen pasim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nincsen pasim?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,és nagyon sok 12 eves ismerősöm van,akiknek volt már legalább 2 pasijuk,de nekem még mindig nincsen. Pedig nem vagyok annyira ronda,kicsit husisabb vagyok,de azért nem vagyok dagadt.

Folyton ez jár a fejemben. Nektek mi a véleményetek erről?


2019. nov. 4. 20:42
 1/8 A kérdező kommentje:
És szeretek ismerkedni,es beszélgetni
2019. nov. 4. 20:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el. Majd ráérsz ezen aggódni 10 év múlva. Nem vagy elkésve. Az igazi nem úgy fog jönni, hogy keresed, majd a legváratlanabb helyzetben bukkan fel.
2019. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Normális, nem vagy lemaradva semmiről. Inkább az a szomorú, hogy sokan már olyan korán elkezdik, azt közben gőzük nincs róla, hogy milyen is valakit valóban szeretni. Az ilyeneknek csúszik majd el az értékrendjük és égnek ki totálisan 20 évesen.
2019. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Igen, normális. És ennek semmi köze ahhoz, hogy hogyan nézel ki :) Ne kattogj ezen és ne azt nézd, más mit csinál, hanem te csináld úgy, ahogy neked jól esik.
2019. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hú, szegény kérdező, remélem bírsz válaszolni a sok privire amit most kapsz... :)
2019. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért ne lenne az. Majd jön, ha jönnie kell, meg ha nem, akkor is 💁🏻‍♀️
2019. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Anikó "anyád van lemaradva"
2019. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! 23 Éves srác vagyok. Azt kell hogy mondjam, hogy örülj is annak, hogy nem "falnak a fiúk!" Szerintem biztosan normális, szép lány lehetsz, csak lehet, hogy a korodbéliek nagy többségének pont nem az a fajta lány jön be. Aki te vagy, hanem aki hétről-hétre változtatja a pasiját. Ne változz meg, várj, mert úgy is jönni fog majd valaki, aki igazán szeret! :D
2019. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!