Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az exem részegen megcsókolt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem részegen megcsókolt, megtudta a jelenlegi barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem olyam régóta járunk együtt a barátommal. Nagyon durván szeretem őt, de nagyon pengeélen táncol ez a kapcsolat, mert én is csinálok hülyeségeket meg ő is. Nagyjából egyenlő arányban. Szombaton elmentem egy buliba ahol ott volt a volt barátom. Hárman jöttünk vissza vele és a legjobb barátnőmmel. Ő fizikailag támogatta én meg lelkileg, szegény lány kicsit sokat ivott. A barátnőmet félúton elvitték kocsival, így maradtunk kettesben a volt barátommal. Ragaszkodott hozzá hogy hazakísérjen, elvégre elég késő volt már, de pontosan tudta hogy barátom van, ennek ellenére miután elbúcsúztunk megcsókolt. Ahogy magamhoz tértem elhúzódtam, elkezdtem vele kiabálni aztán berohantam a házba. Egyetlen egy embernek mondtam el, akiben eddig 100%-ig megbíztam, de ő elmondta a barátomnak, mert szerinte ge*iség nem elmondani. Egyetértek, és borzasztóan érzem magam csak nem akartam mégtöbb balhét. Tudom hogy Ő jobbat érdemel de nem tudom elengedni nagyon nagyon szeretem. A suliban óra alatt üzenetben írt annyit, hogy: “remélem azért megvam, hogy ez így reccs” (ezt a szót elég sokszor használja, szerintem tök édi de nem ebben a helyzetben :(( ) a lány akinek elmondtam még csak nem is a teljes sztorit mondta el neki, hanem csak annyit hogy ,,csókolóztam az exemmel”. nem csodálom, hogy a barátom így ki van akadva, teljesen jogos de megbeszélhettük volna szerintem. Nem tudom hogy most mit csináljak, segítsetek kérlek!

2019. nov. 5. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
fejts keresztrejtvényt
2019. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

"részegen megcsókolt"


aha aha a kérdésből megfejtem, hogy mi van itt

2019. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Valahogy muszáj lesz vele megbeszélni a dolgot és elmondani a teljes sztorit. Neked kellett volna először elmondanod neki, hogy ne mástól tudja meg mert így egy kicsit úgy jöhet majd le neki hogy mostmár csak mentegetőzni akarsz.

Viszont ha úgy érzitek nem működik a kapcsolat, meg pengeélen táncol, meg tényleg csak hülyeségeket csináltok akkor nem kellene erőltetni.

2019. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Akkor te mond el neki az egész történetet. De csak az igazat!!

Onnantól pedig már csak rajta múlik minden.

2019. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem jelentett semmit az a csók és csak az exed akart téged meg csókolni akkor el kellett volna mondanod neki. De az hogy eltitkolod az azt is üzenheti a barátodnak hogy az exed még jelent valamit számodra.

Meg az se jó dolog ha titkolóztok.


Biztos nem jelent számodra már semmit az exed?

Ha tényleg nem jelentett semmit számodra akkor szerintem

-mond el neki hogy mi is volt pontosan

-majd ígérjétek meg egymásnak hogy soha többé nem titkolóztok.

2019. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Remélem, hogy dobott téged a csávó. Egyáltalán mit kerestél az exed közelében?? Nagyon nem egészséges dolog egy légtérben lenni egy múltbéli személlyel, aki egykor a párunk volt, főleg nem buliban!
2020. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!