Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az ötletről?

Figyelt kérdés

Szóval képzeljétek el a szituációt.

Van egy 16 éves lány ,és egy 16 éves fiú.

Régóta ismerik egymást, utálokból lettek barátok és abból lett egy párkapcsolat.(távkapcsolat,nem tudom ezt mennyire fontos megjegyezném)A lényeg hogy a lány nem szeretne lefeküdni 16 évesen még senkivel főleg nem pár hónap után.

A 16 éves srácoknak nem tudom mik az igényeik,de a lényeg hogy a lány nincs ennyire előrehaladva.



Szerintetek jó ötlet/Mi a vélemény arról ha a lány azt az ötletet dobja fel hogy:


Ha a srácnak ennyire fontos a szex akkor szüneteltessék a kapcsolatot,és a srác korlátok nélkül "élje ki magát".(Ezzel a lány nem azt akarja üzenni hogy nem szereti,csak nem akarja hogy "el legyen vonva a sráctól az ami kell neki")

És a kapcsolatot későbbiekben tudnák folytatni ha az érzelmek még fent állnak.



Kérdések.:


Srácok ez nektek tényleg nagyon fontos/erőltetnétek is?

Hogyan reagálnátok erre a megoldásra, jól vennének hogy "szabad" vagy ki akadnátok?

Szerintetek a szünetelés alatt változnak az érzelmek?

Szerintetek ez jó ötlet?



2019. nov. 6. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nem jó.

Változhatnak, főleg ha talál valakit, akivel kiélheti.

Nem esne jól, ha szünetet akarna. Ha szeretem, kibírom.

2019. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég hülye ötlet.

Szerintem ha valaki valakit szeret akkor nem mással akarja kielni magát, hiába vágyik a dologra.

2019. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem korrekt.
2019. nov. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a legrosszabb ötlet. Ennél már az is jobb lenne, ha szakítanátok. Gondolj bele, mi történne a szünet végén? Mondaná a srác x idő múlva: na drágám, eléggé kiéltem magam, szóval folytathatjuk? Elég furán hangzik. Szerintem mondd el a srácnak, hogy te még nem állsz készen. Ha ezek után kiakad vagy lelép, akkor ez van, el kell engedni. Sajnos az a tapasztalatom, hogy azt gondolja majd, hogy nem szereted, van más a képben, meguntad stb...,de az ötletedet semmiképp se csináld meg.
2019. nov. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17 éves srác vagyok, nem eröltettem sose és nem is fogom. Nem tartanám jó ötletnek ilyen miatt a szünetet, mert benne van hogy megszeretek/megszeret valakit, és igen, van hogy megváltoznak az érzelmek egy hosszabb szünet után.
2019. nov. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 főleg, úgy hogy konkrétan a lány lökte el magától.
2019. nov. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!