Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit érzek valójában? Mi lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek valójában? Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Na ott tartunk hogy én egy szűz lány vagyok. Ez eddig szép és jó csak egy gond van, mégpedig az hogy nagyon sokszor gondolok arra hogy de jó lenne most szeretkezni. És az a cinkes hogy konkrétan 3emberre gondolok itt.

Néha azt érzem hogy készen állok arra hogy elveszítsem, mégis mikor jobban belegondolok rájövök hogy utána nem tudnék anyám szemébe nézni. Fogalmam sincs mi lenne a reakciója de biztos nem lenne boldog.

Fogalmam sincs mitévő legyek.


2019. nov. 8. 16:40
 1/6 anonim válasza:
Ezt neked kell eldönteni. Itt max privátokat kapsz, hogy velük tedd meg.
2019. nov. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszerre gondolsz 3 emberre?

Komolyra fordítva a szót, nem.

Még nem állsz készen.

2019. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1. Köszi a választ!

#2. Hogy érted hogy nem állok készen? Nem egyszerre gondolok rájuk hanem arra gondolok hogy valamelyikkel a 3 fiu kozul tudnam elkepzelni hogy elvesztem

2019. nov. 8. 17:03
 4/6 October15 ***** válasza:
100%

Úgy látom a grupi poént már lelőtték. Most valami értelmeset kéne írni...


Először is kétlem hogy be kellene jelentened anyádnak hogy már nem vagy szűz. XD Szóval ez a része értelmetlen.

Ha a 3 fiúval tudod elképzelni alatt azt érted hogy 3 fiút szoktál az ujjad / egyéb hosszúkás objektumok helyére képzelni akkor: vegyél egy célszerszámot. De tényleg, nincs abban semmi...megrendeled egy posta ponthoz aztán sanyi, nem kérnek semmit. Aztán jó szórakozást.

Ha meg nem csak a szex miatt akarnál valamit kezdeni velük akkor tegyél vmit az ügy érdekében.


Nyilván lefeküdhetsz csak úgy miért ne alapon is az egyikkel kétlem hogy különösebben nagy lelki törést okozna de nyilván ajánlani azért nem fogom.

2019. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

15 éves vagy, jól sejtem?

A hormonjaid most állnak be. Sok embernél ez némi túllövéssel kezdődik.

2019. nov. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma beszeélgettünk kicsit anyummal(közeli barátainknál) és annyit mondott hogy gyereket és nemi betegséget ne vigyek haza😂 De ha elvesztem szeretne róla tudni

De akkor is tegyük fel elvesztem

Én nem szeretném neki elmondani hogy ja anya amugy elvesztettem szerintem nincs azert joga ilyenekrol tudni

2019. nov. 9. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!