Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kavarok valakivel de megtetsze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavarok valakivel de megtetszett más, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kavarok egy sráccal, elég jól megismertem, és eléggé belém esett már. Nagyon jól ismerjük egymást, volt már csók stb. Az elején nem voltam benne biztos de mire elhatároztam volna magam jött más a képbe..

Viszont van egy másik akit régebb óta ismerek, első találkozásunk óta tetszik, és mindig is vonzódtam hozzá, ennek ellenére nem foglalkoztam az érzéssel mert úgy gondoltam úgy sincs esélyem a srácnál.

De nem tudom kiverni a fejemből, és akaratlanul is túl sokszor eszembe jut..

Így a másik fiúval sem tudom teljesen jól érezni magam, ő tud erről a srácról, aztmondta döntsek mit akarok.

De nem akarom elveszíteni akivel kavarok mert fontos lett számomra, viszont így nem tartom jó ötletnek belevágni egy komolyabb kapcsolatba.

Nemtudom, hogy próbálkozzak az újnál vagy mondjak igent a másikra, esetleg engedjem el mindkettőtt..


2019. nov. 8. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
szóval most megtetszett vagy szerelmes lettél, ha erre tudod a választ, akkor noice
2019. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lepj tovabb de ne állapodj meg senkinel,mert akkor szembeköpned magad!
2019. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!