Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Igaz még messze van a karácson...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz még messze van a karácsony, de jobb előre gondolkozni. Tudnátok ötleteket adni, hogy mit vegyek neki karácsonyra?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kb. 2 hónapja vagyunk együtt és még egyszer sem beszélt ilyesmiről, hogy ő mit szeretne karácsonyra.

Őszintén én kifogytam ötletből, mert már gondoltam, hogy veszek neki valami vicces/"szerelmes" pólót, vagy egy szíves bögre, gondoltam már arra, hogy kézzel készítek neki valamit, vagy esetleg egy parfüm. De mivel fiú vagyok ezért nem a legkönnyebb a választás. Ha ti voltatok már hasonló helyzetben akkor szívesen meghallgatom, hogy ti mit vettetek/csináltatok neki. A lányok is megoszthatják gondolataikat ezekkel kapcsolatban.


16/F



2019. nov. 8. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek jó ötletek. Amikor én kaptam a páromtol parfümöt, tetszett az illata.

Amúgy én se tudom mit adjak karácsonyra, csak fiúnak szóval nekem is otletelhettek.. :D

Vagy én még azt gondoltam, hogy vettem egy dobozt, karácsonyit, és hogy teszek bele olyan csokikat, vagy dolgokat amiket szeret. ><

2019. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Mivel még időben vagy szerintem mindenképpen valami egyedi, általad készített ajándékot adnék a helyedben, de te ismered a barátnőmet nem mi.
2019. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek a másodikkal és az 1.-nek a dobozos ötlete is tok jó 😃
2019. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem a bögre már kicsit uncsi mivel mindenkinek van otthon legalább 7-8 bögréje,tudom ,hogy ez TŐLED lenne stb. de akkor is szerintem legyen valami kreatívabb.A póló viszont már jobb ötlet,vannak azok a King Queen-es pólók amik nagyon vagányak.Esetleg ha szeret olvasni a barátnőd akkor tudok jo könyveket is ajánlani.
2019. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
doboz bonbon, ozt kész. Vagy valami dekoratív illatos gyertya. Vagy plüssállat. Nem kell túlköltekezni, főleg úgy, hogy amúgy nincs is kereseted. Lehet szép toll is, vagy notesz, amibe te írsz bele valami szép idézetet pl.
2019. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy tőled egy évvel fiatalabb lány vagyok, és én egy albumnak örülnék a legjobban. Hogy nyomtatsz ki képeket amin ti vagytok és mindegyik képhez írsz egy kis szöveget. Pl.: Az első képünk stb. Én biztosan megkönnyezném.
2019. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem készíts neki valamit a kezeddel. Azt fogja igazán értékelni, mert időt szánsz rá. Mellé készíts karácsonyi üdvözlőlapot és vegyél némi édességet is.
2019. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!