Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lépjek túl azon, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl azon, hogy a baránőm már mást szeret és egy iskolába járunk?

Figyelt kérdés
A barátnőm már mást szeret (nem modnta el nekem) és nyílvánvalóan látszik ,hogy alig váalszol az üzeneteimre, mindig valami fontos dolga van, meg egy bizonyos pasi ölében ül. Amikor meg rákérdezek, azt mondja ,hogy jaa, már más az igazi. Teljesen hülyének néz, megérdemelné, hogy megalázzam a viselkedése miatt, előttem csal meg és még hülének is néz! De attól még fáj, mert szeretem!
2019. nov. 8. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz de nem éri meg egy ilyen lánnyal foglalkozni, aki még arra sem képes, hogy értelmesen szakítson ha esetleg már nem így érez. Próbálj meg vele nem foglalkozni, ne is lássa rajtad, hogy zavar téged. Nem érdemli meg hogy miatta rosszul érezd magad.
2019. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyen önértékelésed és tiszteld magad annyira, hogy ignorálod ezt a személyt. Legalábbis én így szoktam azzal, akiben mint ember csalódtam. Bár igaz engem minden közeli ismerősöm nárcisztikusnak nevez, szerintem ez a normális hozzáállás, amit kapok azt adok.
2019. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Százalékoljatok le, nem érdekel.


Szóval haver,:


1. lépés: vizsgáld meg, hogy megvannak-e még a tökeid. Ha megvannak, már jó nyomon vagyunk.


2. lépés: hagyd ott azt a pi**t, ne foglalkozz vele. Ne csinálj totál hülyét magadból. Más srác ölébe ül, és beszélsz vele? Küld el a halál fa... oda, és ne foglalkozz vele.


3. lépés: máskor próbálj ne egy holmi r**ancot összelapátolni, és ilyen nagy valószínűséggel nem történik meg. Legyen eszed, haverom.


%%%

2019. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Khhm. Mindhármótoknak. Van tököm, 2 éve együtt vagyunk öö voltunk 17 vagyok és álompár voltunk. Tényleg! régen mindenkit elküldött, de mindekit szeretett, én is, de engem a legjobban. minden percét velem akarta tölteni, csk az elmúlt 1 hétban nem. Nem változtattam semmin, nem bővült azoknak a lányoknak a köre, akik friendzone-ban vannak, úgyhogy nincs mire megsértődnie, ugyanúgy szeretem..
2019. nov. 8. 20:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szenvedj, tipikus éretlen érzelemzsák vagy, majd kinövöd. #2
2019. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
dehogy vagyok, csak fáj, hogy már nincs velem. Végülis tök mindegy hogyan és miért hagyott el, már nincs velem és kész. ezen szeretnék túlléni. csak nem tudom ,hogy hogy, mert hiányzik, akármilyen is.
2019. nov. 8. 20:40
 7/10 anonim ***** válasza:
hmmm... esélytelen.
2019. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Szívj el egy doboz arany Marlborot, dönts le 1 liter Wishkeyt, majd menj el k*rvázni. Szólj, ha visszjöttél.
2019. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia. De akkor most kimondta hogy vége?
2019. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
whiskey*, elírtam
2019. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!