Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ítèl el ha nem ismer?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítèl el ha nem ismer?

Figyelt kérdés
Van egy srác a munkahelyemen, aki megtetszett. Tudni kell én cigánylány vagyok de ne úgy képzeljetek el aki tök csöves és nem tud rendesen beszélni. Èn más vagyok ès a mi családunk, amit sokan mondanak is. Na szóval a fiù megtetszett,ő nagyon aranyos volt velem. Elmondtam a barátmőmnek hogy tetszik a srác mondta hogy hívjam el valahova. Èn nem vagyok az a fajta lány aki elhívna szóval odament a fiuhoz és megkérdezte tőle hogy mi a véleménye rólam hogy tetszem-e neki. Erre ő azt válaszota h gypsy. De miért kell elítélnie azért mert cigány vagyok? Nem ismer nem tudja hogy milyen vagyok. Mondta a barátnőm hogy csináljak úgy mintha nem tudnék semmiről sem de nem tudok úgy tenni. Nem tudok mint eddig mosolyogva köszönni neki ùgy tudva hogy ezt gondolja. Nem tudom h kérdezzek rá vagy mondjam azt neki h miért ítélkezik úgy hogy nem ismer vagy pedig hagyjam az egészet ès tènyleg tegyek úgy mintha nem tudnèk semmit?
2019. nov. 8. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hülye vagyok, de én se tudom mit jelent hogy gypsy
2019. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

#1 #2 ne már... azt jelenti,hogy cigány...

Kedves kérdező ne tegyél úgy mintha nem tudnál semmit, jó nagy paraszt volt veled, kérd számon érte.

2019. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ezek után én hagynám a francba
2019. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem jönnek be a cigánylányok nekem sem, esélytelen.
2019. nov. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Alapvetően én a cigányokért nem rajongok, hogy őszinte legyek, de itt azokra a tipikus sztereotíp cigányokra gondolok. Ha neked és a családodnak, sikerült kitörni a törzsi kötelékek közül, és a hétvégi program nem abból áll, hogy lopni jártok, akkor én adnék neked esélyt.
2019. nov. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem lopni járunk én is dolgozom miútán befejeztem a sulit és a családom többi tagja is a munkájából él meg. Hát köszönönöm a véleményed:)
2019. nov. 9. 07:31
 7/12 anonim ***** válasza:
39%

Nem lesz népszerű amit mondok, bocsi kerdező.


A legtobbunk idegenkedik toletek. Akarhogy is neztek ki, akarmilyen becsuletes, dolgos kedves vagy.. Attol meg cigany. Ez valahogy beleepult a fejunkbe, nem tudunk elvonatkoztatni. Vannak kivetelek, de nyilvan ennek oka van. Az, hogy nem tudok vegigmenni egy utcan hogy ne kelljen tartanom attol hogy belemkot a fajtad, az hogy nekem kell lelepnem a fube ha szembejon a banda, az hogy a tobbsegetek keptelen integralodni, az hogy a többségeteket mi tartjuk el segely es csaladi potlek formajaban stbstb. Ezek olyan mely beidegzodesek, hogy nem tudunk elvonatkoztatni.


Azt nem is írtam, hogy nezz be egy bortonbe, a 90%cigany. Magyarok kozott is van gyilkos, csaló, pedofil, eroszakoló, szóval az emberiseg alja, de a ti fajtatok sportot uz a börtönből.

2019. nov. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sajnos minél alacsonyabb értelmi képességekkel van megáldva valaki, annál előítéletesebb.

Szerintem igenis vannak gyönyörű és művelt cigány lányok. Ahogy létezik ennek az ellenkezője is. Nyílván az arányok nem a te esélyeidet javítják a megítélés szempontjából. De azért ideje lenne megérteni, hogy senki nem tehet arról, hogy kik a szülei. Senki nem választja, hogy milyen bőrszínnel jöjjön a világra. Te csak és kizárólag a saját tetteidért felelsz, azok minősítenek. Mondom ezt úgy, hogy egy cigánytelepen nőttem fel, ismerem őket. Mellette pedig faterom meg mamám is rasszista volt, nem is kicsit...

2019. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor menjel vegyel felesegul egy ciganyt. Egeszsegedre.


A problema az, hogy aranyaiban sokkal sokkal tobb naluk a munkakerulo, bunozo, semmirekello. Ha valakinek valaha volt veluk negativ tapasztalata onnantol nem elvarhato a tolerancia.



Majd akkor nyilatkozz roluk ha teged is betalalnak ok nelkul egy discoban 5en csak mert osszesugtam a haverommal egy masik haveromrol(ok meg azt hittek roluk) es rugdosva utlegelve probalnak kivinni, majd kb kirabolnak(elvettek haverom cigijet).


Ezek utan ne vard azt hogy ne a borszin alapjan iteljek. Nekem az osszes egy budos................................................................. marad es inkabb levagom a farkam es odadobom a kutyaknak mint hogy egyikkel akar szoba is alljak..

2019. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es az olyanokat én gondolkozás nélkül dobálnám be a Mariann-Árokba. De rockerek, punkok, skinheadek között is vannak ugyanilyenek. Ezért mondtam, hogy nem csak a bőrszín számít.

Az tény, hogy a cigányoknál a lakosság 90%-a eltűnne, ha deportálnánk a bűnözőket közülük...

2019. nov. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!