Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért hazudik folyton?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HUNjadepocok kérdése:

Miért hazudik folyton?

Figyelt kérdés

Én vagyok 21F a volt párom 18L és már szét mentünk de nem hagy békén egy kérdés.

Mikor még együtt voltunk a hátam mögött elment az exével kettesben inni. Jól le is részegedett a barátnőm akkor evileg.

És a második alkalomkor derült ki minden. Akkor is ittak és részeg volt teljesen. De miközben együtt voltak nem volt sehol elérhető és csak az én számomat tiltotta le arra az időre. És kamu szövegekkel jött elő mindig.

Azon estén hozzám parancsoltam és szakítottam vele. Meg kérdeztem tőle miért tette ő erre azt mondta "miért ne és úgysem derült volna ki".

És sajnos nem ez az első eset hogy megérezte, hogy hazudik. Akár más pasikkal folytatott titkos beszélgetés vagy bármi más. Szerintetek ha boldog kapcsolatban miért tesz ilyet egy nő?

És még most is mondja, hogy nem történt semmi köztük meg ilyenek. A beszélgetésükben szó volt abban, hogy együtt tanulnak de szerintem az nem tanulás lehet. Ami nagyon fáj. És van egy erős gyanúm, hogy megcsalt már szerintem csak nem meri be vallani.

Válaszokat előre is köszönöm.



2019. nov. 10. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemel meg bizonyára normális ember lehetsz ellentétben a barnátnőddel aki egy rossz szuka :") (már bocsánat) Hazudik mert nem elég egy pasi.
2019. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miatta költöztem el otthonról egy vad idegen városba és ott szereztem lakást munkát csak miatta. Szívből szerettem. És ha nem csinálta volna ezeket akkor még házasság és gyereket is terveztem vele. De hát elintézte a saját sorsát.
2019. nov. 10. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert nem elég neki egy pasi. Lehet ilyen természete vagy még nem élte ki magát. Őszintén: nem lennék meglepődve ha megcsalt volna én sem. Ne foglalkozz vele többet.
2019. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha igaz, hogy nem élte ki magát akkor ha majd ki élte akkor talán vissza jön? Vagy tényleg engedjem el örökre?
2019. nov. 10. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Engedd el örökre nehogy össze akarjál jönni újra egy ilyen szukával
2019. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oh barátom! Én is megjártam ezt az utat, igaz nem költöztem el, de mindent megtettem a lányért és mégis ő dobott, közben meg hazudozott nekem! Aztán ott pattant el valami, amikor haverom mondta, hogy tudom e, hogy a barátnőm a Bazsit csokolgatja?(ez szakítás után 2 nappal volt!) Erre lementem és szájbavagdostam a kis férget az exemet meg elküldtem melegebb éghajlatra és a szüleinek elküldtem miket hazudozott nekem és gratuláltam, hogy egy szemétkupacot neveltek ki a lányból! Persze azóta van más valakim, és az exemnek most se pasi se barátai, mert a barátai is eltávolodtak tőle! Ez az egész fél éve történt, de már tudom, hogy nem szabad a teljes szívedet beleadni! Inkább csak olyan, lazán kell kezelni! Fel a fejjel és idd le magadat! Én 22 vagyok az exem 19!
2019. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!