Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan fogadjam el a pasim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el a pasim múltját?

Figyelt kérdés

Adott egy fiú, aki a tenyerén visz engem már 7 hónapja. Ő az álompasim. De az elején nem mondta el pontosan ki is volt ő, mielőtt megismert. És szépen lassan derülnek ki a dolgok. Ti hogyan fogadnátok el, hogy régen sok csajt megba..., folyton összejött valakivel csak pár hetekre. Ha meg nem volt senkije, ment máshoz ba..szni. Én félek, hogy megcsal, vagy hogy nem vagyok neki elég. Megbízok benne, de megijesztett a múltja. Mit tegyek?


Kiszakítottam a rossz közösségből ês azt mondta örül neki, meg akart már változni.



2019. nov. 11. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked is van múltad (gondolom), ahogy mindenki másnak is. Az jó jel, ha elmondta, megbízik benned. Tudatosítanod kell magadban, hogy ennek az egésznek már vége, ez akkor volt, te pedig most vagy


(szvsz. egy rosszfiút nem lehet lehet megváltoztatni, de ha neked sikerült, hát oké...)

2019. nov. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Vedd ki ebből a helyzetből, ami jó, és élvezd, amíg van. (Én nem hiszek a "megváltozásban", ahogy abban sem, hogy hatása lehet, ha valakit "kiszakítanak" egy közösségből.) Egy személyiség nem változik meg csak úgy hipp-hopp.
2019. nov. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Előző vagyok. Most saját magamat fogom megcáfolni, mert eszembe jutott egy iskolatársam, aki nőrül nőre szállt, párhuzamos viszonyokat tartott fenn, imádta a szórakozóhelyeket. Na, és egyszer csak hallottuk, hogy mi lett belőle? Lelkész. Szóval van ilyen, ha nem is gyakran.
2019. nov. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Lehet, hogy két hét múlva már írod ki a következő kérdést a megcsalásról. :’D

Ez van. Szerintem először meg kell ismerni egymást elég mélyről, aztán belevágni a lecsóba, de ti tudjátok.

2019. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Megcsalni egy visszahúzódó felénk fiú is megtud.

Csak bízz benne, mást nem tudsz csinälni. Bízz benne hogy szeret, és csak te kellesz neki❣️

2019. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Párom is ilyen volt.

Konkrétan 30+ csajjal a képben. Mégis maximálisan bízom benne.

2019. nov. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A multja is kozrejatszott higy ma az legxen aki. Ha ma a tenyerén hordoz fogd fel úgy hogy neked sikerult az ami a többi nőnenk nem. Te megfogtad. Benned van valami amiert ott maradt. Tapasztalt. Tudja mi kell neki. S benned megtalalta. Ha feltekenykedsz elűzheted.

Nincs értelme a multjan rágódnod. Ha megcsal azt ugyis megérzed. Megcsalhat a kovetkezo is. Ez nem ezen mulik.

2020. jan. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!