Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk? Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Mi a véleményetek az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

Akik teltebbek (!Nem, nagyon teltek, hanem egy kicsit teltebbek és lapos hasuk van)és nem vékony, modell alkatúak és ritkábban sminkelnek van nálatok esélyük? Manapság már azt látom, hogy ilyen nagyon vékony, modellebb alkatú lányokra buknak a fiúk...Vagy csak én látom rosszul ezeket? Válaszotokat előre köszi!:)

19/L



2019. nov. 12. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Ha rendes lany vagy akkor ne itt kerj tanacsot az emberektol.

Itt mindenkinek csak helyeselnek a sracok mert toketlenek a valo eletben.

2019. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha mind ezek mellé amit leírtál kedvesség is társul, nálam máris nyert ügye van a lánynak. Nekem pont az agyon vakolt vasalódeszkáktól van herótom és egyre többen vannak...
2019. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Így nehéz megmondani, nem tudom pontosan milyen alakra gondolsz. Egy google képet dobhatnál valami hasonló alakról :)

Számomra egyébként vonzók azok a lányok is akik nem vékonyak, de szerintem ezzel nem csak én vagyok így.

19/f

2019. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
egy BMI index nem ártana
2019. nov. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz eldönteni. Privibe küldj képet, arc nélkül.
2019. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gbor02 ***** válasza:
61%

Tudom, jópáran nem így vannak vele, de én szeretem a természetességet. Ha nem kell vigyázni, nehogy összetörjem a lányt(vagy még rosszabb annyit járjon konditerembe hogy ő törjön össze engem). Nincs rajta 5kiló vakolat amitől úgy néz ki az arca mint egy 16.századi festmény. Nem hisztérikusan érzékeny a külsejére. Egyszóval egyszerű.

Ha ez még lazasággal és életvidámsággal is párosulna tökéletes lenne, csak az a baj, hogy ebből nagyon kevés van, mert ez a modern világ, ahol mindenki tökéletes akar lenni önbizalomhiányossá teszi az olyan egyébként jófej és szép lányokat akiknek semmi oka nincs rá. Pl szerintem te is ilyen vagy

Úgyhogy érezd jól magad és fel a fejjel ;)

2019. nov. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19 éves letedre, elég hülye felfogásod van ezen a téren...
2019. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, te látod rosszul ezeket. Kifejezetten jó tud lenni, ha egy nőt meg lehet fogni rendesen. Lehet bele "kapaszkodni" stb... ;)
2019. nov. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat!:)
2019. nov. 14. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!