Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha nem szeretem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiss jozska200056 kérdése:

Mit tegyek ha nem szeretem a bártnömet?

Figyelt kérdés
Szia az a helyzet hogy tökre szeretem a csajt de a viselkedését nem bírom el viselni .mit csináljak tudom hogy nagyon szeret engem meg ienek . Ha most el hagyom ősze fog törni. Nem mellesleg az egész l családja bír engem . Mit tegyek ????
2019. nov. 13. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Semmi értelme nincs úgy vele maradnod hogyha nem szereted. Élete végéig nem lehetsz csak azért mellette mert ez összetöri és mert a családja szeret téged. Minél később szakítasz vele annál rosszabb. Inkább most légy vele őszinte.
2019. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Tanulj meg helyesen írni.
2019. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most szereted vagy nem szereted, egyszer ezt írod máskor azt. Ha nem szereted vagy idegesít akkor szakíts vele, minek maradsz vele?
2019. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szeress bele
2019. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele hogy bajaid vannak a viselkedésével. Egy párkapcsolatban az egyik legfontosabb dolgok az őszinteség és a bizalom. Ha megérti és próbál rajta változtatni, akkor érdemes megóvni a kapcsolatot, de ha nem érti meg és nem fogadja el, akkor szakíts vele.
2019. nov. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első és legfontosabb: gondold át, hogy szereted-e annyira, hogy megéri energiát fektetned ebbe a dologba.

Azzal kezdeném, hogy ne másokkal foglalkozz, irreleváns most ebben a helyzetben, hogy szeret a családja. Jó dolog, de miattuk nem maradhatsz a lánnyal, ha egyébként kilépnél.

Másik őszintén beszéljétek meg, mi a baj a viselkedésével és itt jön a lényeg: KÉRDEZD MEG, HOGY MIK AZOK A ROSSZ SZOKÁSAID AMI NEKI NEM TETSZENEK BENNED. Hidd el, mindenkinek vannak és lesznek hibái, az emberek nem tökéletesek. Húsból és vérből vagyunk, hibázunk. Mondjátok el őszintén mi a baj a másikkal, és oldjátok meg. Nem sértésként kell megélni, hanem egy intőjelnek. Valahogy oldjuk meg hiszen ÉN SZERETEM, és Ő IS SZERET. Mondd el neki ha nem hajlandó ezeket a szokásait fékezni akkor szakítasz vele. Ezzel lehet észhez téríteni a másikat. Te is próbálj jobb lenni. Az őszinte kommunikáció a kulcsa a hosszú kapcsolatnak. 24N

2019. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!