Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom ilyenkor mi van és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ilyenkor mi van és mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt a barátommal az első 2 hónapban minden jó volt szexuális téren. De most kicsit elkezdem aggódni. Már nem nyúl hozzám nem smárolgatunk hosszasan nem tapiz nem közeledik úgy felém. Ésha én próbálok elutasit hogy fáradt meg hogy aludjunk. Az utolsó alkalomkor nem volt semmi elő játék semmi izgatás betettte csinálta egy darabig amikor mást pózt akartam mondta hogy majd holnap folytatjuk hát azóta nem történt semmi.Nekem ez fura volt nem voltak olyan dolgok amire vágynék úgy mint az elején. Hogy mondjam el neki ezeket a dologokat? Lehet hogy nagyon elsiettük a dolgokat? Máris eltünt a szenvedély köztünk?

2019. nov. 14. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valami lassan kioltja a lángot. Beszéljétek meg, hogy minek van és minek nincs további értelme.
2019. nov. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lenne a legtisztább ha megpróbálnád megbeszélni vele. Ha valóban szeretne még ettől a kapcsolattól valamit, akkor szerintem hajlandó lesz megbeszélni a dolgokat.
2019. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Klau97hun ***** válasza:
100%
Egész egyszerűen megunt. Vagy van más is a képbe
2019. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!