Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Néha nagyon hülye tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha nagyon hülye tudok lenni, nem szeret ki így belőlem?

Figyelt kérdés

Néha nem gondolkodom, és megbántom a páromat. Olyat feltételeztem róla, ami nem igaz, ez rosszul esett neki érthetően, meg is bántam, de kicsit később újra felhoztam a témát, erre eléggé ideges lett. Már 2 éve járunk, tudja hogy milyen vagyok, mindig kibékülünk a végén. Csak félek, hogy elege lesz egyszer. Mással is előfordul ilyen a kapcsolatban? Hogy ideges lesz rá a másik?

Most azt mondta nincs semmi baj, és szeret, de mégis félek, hogy ilyen hülye voltam.

Nem vesztünk nagyon össze, még össze sem kaptunk, csak mérges lett rám, hogy mit gondolok. Rögtön bocsánatot kértem, csak később megint kérdőre vontam. Nem tudom miért mikor tényleg nem volt igazam.

El tudja ezt felejteni? Nagyon nagy bajt csináltam?

Annyira szeretem őt, és nem értem magamat miért vagyok ilyen.

Hogyan tudnám ezt most helyrehozni?



2019. nov. 15. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélgess vele erről, mert csak ő tud pontos választ adni. Nyilván egy kapcsolat sincsen veszekedések nélkül, és sokszor mondunk idegességünkben olyan dolgokat amiket nem gondolunk komolyan. Viszont nyilván ha olyan dologról kéred számon ami számára bántó akkor természetes hogy nem fog neki jól esni. Ne hozz fel újból és újból egy olyan dolgot ami feszültséget keltett köztetek. Azt hogy el tudja e felejteni, illetve hogy nagy bajt csináltál e viszont csak ő tudja megmondani.
2019. nov. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!