Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért vagyok ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem arra irányulna, hogy miért nem tudok változni.

Van egy gyönyörű, csodás barátnőm már 3 éve. Mindent belead a kapcsolatba, amit csak tud. Ő képes változni. Ő képes tenni kettőnkért. Ő képes kiállni értem és értünk. Ezzel ellentétben én képtelen vagyok változni, hiába szeretnék.

Ugyanúgy egy bunkó, tuskó ember vagyok, aki körülbelül fél mindentől. Értem ezalatt a konfliktust, a veszekedést, a vitát, stb. Nem vagyok képes saját magamért se kiállni, nem hogy Ő érte, meg a kapcsolatunkért. Pedig én érzem, hogy Ő nekem a legfontosabb és belehalnék ha elveszíteném. Ettől is nagyon félek, ezért is szeretnék változni. De képtelen vagyok. Túl gyenge az akaraterőm, vagy egyszerűen csak nem tudok már megváltozni.

Mit tehetek? Hogyan tudok változni pozitív irányba? Hogy tudok végre megfelelni neki és saját magamnak is? Hogyan érjem el azt, hogy ne kelljen többet csalódnia bennem és ne bántsam meg többet.

Unom már, hogy folyton csak neki teszek rosszat azzal ahogy viselkedem. Nem érdemli meg.

Csak tanácsokat szeretnék kérni, segítséget kapni. Nem szeretném, ha ezért a válaszolók is csak leszidnának. Tudom, hogy hatalmas hibákat követek el azzal amiket csinálok. Tudom, hogy éretlen viselkedés. Tudom, hogy szánalmas.

Szimplán csak azt szeretném megtudni, hogy mi tévő legyek és hogyan valósíthatom mindezt meg..

Köszönöm előre is a válaszokat!



2019. nov. 15. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Akarat és munka sajnos máshogyan nem tudsz megváltozni. Ha ennyire szereted őt, és úgy érzed vannak olyan dolgok amiken javítanod kell akkor hatalmas akaraterőre lesz szükséged. Nem pár nap lesz, se nem pár hét, de menni fog, csak meg kell találni az a módot ami neked hasznos tud lenni. Apró lépésekkel kezd, és légy türelmes magaddal. Az ember képtelen egyik percről a másikra változni. 3 éve az azért sok idő, meg kellene találnod mi az ami gátló téged abban, hogy letud küzdeni ezeket a rossz szokásokat.
2019. nov. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igyekszem megtalálni önmagam, azt hogy mitől tudnék apránként normálisabbá válni.

És bízom benne, minél előbb sikerül.

2019. nov. 16. 03:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!