Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez már túl szemét szívatás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már túl szemét szívatás lenne? Vagy belefér, és poénra vennétek?

Figyelt kérdés

A barátommal néha ugratjuk egymást. Legutóbb viszont túllőtt a célon, és átlátszó fóliát tett a wc-re, persze nekem nem szólt, és csúnya vége lett.. Nagyon felbosszantott vele, de nem vesztünk össze, viszont ma vissza akarom adni.

Arra gondoltam, hogy amikor elalszik, belelógatom a kezét egy tál meleg vízbe. Amikor bepisil, lefotózom, és később ha bármikor még vissza akarná adni, tudná, hogy van nálam egy fotó, amivel visszaélhetek :) Szerintek ez nagyon bunkóság? Persze csak viccből, nem komolyan bántjuk egmyást


2019. nov. 16. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy belelógatod a kezét meleg vízbe az még ok. De a lefotózos rész már túlzás.
2019. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, elég primitívek vagytok mind a ketten. Mondjuk lányként nem tudom, hogy nem vetted észre a fóliát, ezzel fiúkat szoktak megszívatni.

Miért pisilne be éjjel? Ezt nem értem.

A fotóval zsarolás meg konkrétan bűncselekmény, nem szívatás.

2019. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jo kis kapcsolat.

Szánalom.

2019. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A fotó nagyon szánalmas. Ok, hogy megszivatott, de te ezek szerint mások előtt is megaláznád? Szép.

Egyébként ez a vizes kezes szivatás az esetek nagy részében össze sem jön, mert az illető felébred előbb a víz érintésére.

2019. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A vízben lógatott kéz nem okoz bepisilást!
2019. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Magic ***** válasza:
A fotót inkább ne, szerintem túlzás
2019. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
neki is vannak ciki képei rólam, de nem zsaroljuk egymást, csak húzzuk :)
2019. nov. 16. 20:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Túl sok prank videót néztek a Youtobe-on az a baj. Azok mind megrendezett kamu dolgok, így nem lehet hosszútávon kapcsolatban lenni, mert ez elég dedós és idővel tuti csinál olyat a másik, ami túl nagy nyomot hagy a párjában. Egyébként kisebb trollkodások, ugratások, poénok beleférnek néha, de ti már ezt erősen túlzásba viszitek.
2019. nov. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De ez a kép nem ciki lenne, mert jajj, hülye fejem, ruhám stb-m van rajta, hanem egyszerűen megalázó. Ennyi erővel pucér képet is csinálhatnál róla. Én biztos páros lábbal rúgnálak ki, ha ilyet csinálnál velem úgy, hogy elvileg szeretsz. Akit szeretünk, annak még “vicces” fenyegetés szintjén sem helyezünk kilátásba olyat, ami mások esetlegesen mások kezébe jutva ilyen lejárató.
2019. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!