Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ilyen lányoknak van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ilyen lányoknak van nálatok esélye?

Figyelt kérdés

Vékony fiúknál (NEM SOVÁNY!) kicsit teltebb (vastagabb combok, nem hatalmas fenék csak picit nagyobb fenék és lapos has) lányoknak van esélye?

21/L


2019. nov. 16. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Most vagy buta vagy, vagy azt akarod hogy írjanak neked.

Majdnem minden fiú ezt szereti....

2019. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Miért nem írod ki inkább ezt?

“FIÚK ISMERKEDNI AKAROK, KERESSETEK”

Kb. ugyanannyi értelme lenne mint ennek a kérdésnek. 21 évesen azért már lehetne ennyi eszed. Valakinek bejön valakinek nem.

2019. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 ez a 2 dolog nem zárja ám ki egymást :)
2019. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké...Csak a környezetemben mindenhol a modell alkatú vagy sovány lányok vannak együtt vékonyabb fiúkkal és ezért teljesen esélytelennek éreztem ezt.
2019. nov. 16. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak ki tudsz ütni egy sovány lányt a nyeregből, ha nem így akkor úgy:)
2019. nov. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért ne, szerintem jobb is ha van egy kis forma, mintha csak simán vékony egy csaj.

No nem mintha ez lenne a fontos.

22F

2019. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a vékony pasiknak a vékony nők tetszenek, ami szerinted nem fair, akkor te miért csak vékony pasit akarsz magadnak? :D
2019. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lenne, ha az arca is szép. Az se hátrány ha a haja is szép hosszú. Meg persze akkor lenne csak esélye, ha a belső tulajdonságai is megfelellnek. Bár szerintem te már öreg lennél nekem!

18/F

2019. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!