Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy menjek tovább vele, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek tovább vele, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, egy suliba járunk, ő 10.es, én végzős. Már nyár óta beszélünk, de tavaly is nagyon tetszett. Mióta beszélünk elég jóban vagyunk, de neki is volt barátja, később nekem barátnőm, ő kavart más sráccal, aztán hát megtudta, mondtam neki hogy máshogy érzek, nem csak barátként. Neki az a véleménye, hogy nem akarja elrontani a barátságot, mert biztos rosszul végződne, mondtam neki nem kell egyből kapcsolat, találkozunk, randik, csókok. Aztán legutóbbi találkozón rákérdeztem erre, hogy beszéljünk végre róla, aztán elmondta újra hogy nem akarná elrontani a barátságot, pedig tetszenék neki, és győzködtem, de a végén megcsókoltam, aztán utána még jó párszor, látszott ő is élvezte. Azt kérte utána, hogy egyenlőre maradjon köztünk, és megdumáljuk.

Mi legyen, folytassam vele így, és pár hét után rákérdezzek, hogy mit érez, vagy mit tegyek? Nem akarom hagyni, nagyon szeretem, iszonyat aranyos és gyönyörű lány, és én sosem tudnék rosszban lenni vele, szóval ha rosszul is sülne el, akkor is beszélnék vele, de sokat csalódtam, én is félek, hogy nem végződne jól, de ha nem próbáljuk meg sosem tudjuk meg.

Mit gondoltok? Köszönöm a válaszokat!

18/f


2019. nov. 17. 17:29
 1/2 anonim válasza:

Szerintem a bizonytalansága abból fakad hogy maga sem tudja mit akar, vagy esetleg van valaki még a képben. Adj neki időt, beszélgessetek, várd meg míg ő hozza fel a témát, ha találkoztok és kettesben lesztek esetleg fogd meg a derekát, és figyeld hogy reagál, ha hagyja meg minden akkor hozd fel nyugodtan a témát, ha viszont leveszi majd magáról a kezed akkor egyértelmű...

(magamból kiindulva, hogy hogyan reagálnék) 18l

2019. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a megfogom dolog jó lenne, csak alapból mikor nem is csókoltam meg, megfogtam a kezét (nem séta közben), ölelgettem, meg ilyenek.
2019. nov. 17. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!