Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ragaszkodok hozzá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodok hozzá mégis, illetve miért sajnálom?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel másfél év után szakítottunk, mert már nem bírtam tovább a féltékenykedéseit, és már kiölte belőlem a szeretetet.

Már régóta érett ez a szakítás, de csak most jutottam el oda hogy kimerjem mondani, és hatalmas nagy megkönnyebülés.

Mégis azonban majdnem elkövettem újra azt a hibát hogy visszaengedem, és kezdődhetett volna ugyanúgy a csalódásokkal teli párkapcsolat szerűség, amit már nem akartam.

A szakításunk után szinte következő nap már másokkal kavart, és még igy is tudom sajnáni, meg egyik pillanatba örülök hogy vége, meg vissza is kívánnám hogy újra legyen..

Egyébként betegesen féltékeny volt és már nem bírtam tovább..



2019. nov. 18. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván szeretted őt és fontos még mindig neked, de egy percig se sajnáld a kapcsolatotokat sem őt. Ő volt az aki már másnap másokkal kavart és még ő volt betegesen féltékeny. Hidd el jól cselekedtél, hogy véget vétettel ennek.
2019. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Próbálom..

Csak első kapcsolatunk volt mindkettőnknek és annyi emlék köt hozzá..

De talá sikerül végleg elfelejteni

2019. nov. 18. 20:56
 3/5 anonim válasza:
Mikor szakítottatok?
2019. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mar a lany megbanta,hogy ugy viselkedett.

Gondolj bele neki is milyen rossz lehet.

Gondolom volt oka feltekenynek lenni,csak tultolta

Mindenaron magakart maganak tartani

Neki sem lehet egyszeru,foleg hogy az elso volt

Minden dolgot egymassal eltetek meg eloszor

Valoszinuleg azert kavart masokkal mert azt gondolta igy tudja enyhiteni a fajdalmat es azt a hatalamas urt ami maradt utanad

De lehet hogy nagyon rosszul erezte magat masnap mikozben bulizott es csak tettette hogy jol erezte magat.

2019. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utóbbi kommentelőnek teljesen igaza van!! Én sajnos ugyanezt tettem az első szerelmemnél. Pedig mai napig szeretem, nem tudom elfelejteni! És megbántam a bűneimet!
2019. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!