Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Engem azért vonzanak jobban a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem azért vonzanak jobban a tini lányok mert eddig még nem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Nekem még nem volt barátnőm soha és jobban vonzanak a 14-17 évesek. Lehet éppen ez is az oka, mert egyrészt a tinik jobban néznek ki meg van nekik az a kölyök pofájuk. Na meg más a humoruk meg mindenről el lehet velük beszélgetni, poénkodni. És ezt akarom be pótolni, gondolom azért mert nem volt senkim. Mert régen túl depressziós voltam. Na viszont 18 éves kórtól elkezd megöregedni a csaj nincs olyan kölyök pofája. De ha az van is, akkor is nem lehet vele egy picivel dilibb, nem felnőttes témáról beszélni vagy el poénkodni. Ha az utobbi nem is a 18 évesekre vall, akkor úgy tudom már 20 vagy 21 éves vagy mit tudom én! Mennyi idős kortól gondolkodnak másképp. És ezért is idegesít és lassan sarkall erőszakra, hogy akik rám jönnek a diszkóba. Azok túlnyomó részt 20-on éves csajok. Akik még túlnyomó részt nem is szépek... Mit képzelnek magukról? Majd egyszer beolvasok már az egyiknek! Meg akkor már pláne meg vannak "öregedve". Sajnos el késtem már nem is kicsit, max kb egy háromnegyed évig bírnám ki amúgy is barátnő nélkűl. Utána elkezdek spurozni, szinte napi rendeszerséggel, hogy boldog legyek. Mert mivel elkéstem és kinőttem a tini kórt lehet akárkivel is jövök össze. Már sosem lesz olyan jó, meg olyan mint régen lett volna!

2019. nov. 20. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Ezt már nagyon sokszor kiírtad
2019. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Trolololol :D

Ha mégsem, játssz József Attilásat.

2019. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Ezt esküszöm olvastam már itt.

Ennyire nincs életed?


18/L

2019. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!