Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogos a kiakadásom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, és mint minden kapcsolatban, a miénkben is vannak hullámvölgyek.

Miután összejöttünk, bemutattam a haveri társaságomnak, mindenki megkedvelte.

De az egyik csajjal télen (aki történetesen az osztálytársam, barátja is van, aki egy papucs), különösen jóban lettek. Az elején még nem is zavart, barátkozzanak, nem érdekel.

De azonban, mikor elkezdett zavarni, szóvá is tettem, hogy mennyire sok időt töltenek együtt, meg egy csomót ott van náluk. Hiába volt ott a csaj barátja is, abból a fiúból azt is kinézem, hogy ha a csaj a szeme láttára csalná meg, még tortát is vinne nekik, szóval engem ez annyira nem nyugtatott meg...

Mivel nagy ívben sz*rt rá, hogy én hogy érzek (tudom, hogy rossz lépés volt, de érdekes reakció), én is elkezdtem barátkozni, történetesen egy sráccal, amire a barátom kiakadt. Természetesen a sráccal semmi nem történt, de a barátom mégis meg akarta verni, és én voltam a szar, hogy én mit képzelek. Próbáltam vele megértetni, hogy én pont ugyanezt érzem, csak nem fogta fel. Ilyenkor úgy tűnt megértette miről beszélek, és kompromisszumot kötöttünk, hogy mindketten megszakítjuk/leépítjük ezt a barátságot.

Én megszakítottam, nekik ugyan olyan maradt. Lassan egy éve idegesít, és hiába próbálok jó barátnő lenni, ha egyszerűen meghallom ennek a csajnak a nevét, eszméletlenül begurulok.


Azért is idegesített engem mikor jobb lett a kapcsolatuk, mert mivel a csaj az osztálytársam, 9-ben még jóban is voltunk, tudok róla egy-két dolgot, ami elég rossz színben tünteti fel. Össze-vissza tudott hazudozni, az embereknek ok nélkül keresztbe tenni. Volt is 1-2 húzása már az éven is, hogy olyanba szólt bele amibe nem kellett volna, vagy keveri a szart a hátam mögött.

Alapból a csaj (attól függetlenül, hogy barátja van), nagyon úgy tűnik nekem, mintha kelletné magát a fiú haverjainak.


Még azt is hozzátenném, hogy a barátomnak is megvan a véleménye erről a csajról, mert nekem mindig kibeszéli, de ha küldi a messengeres screenshotot, hogy éppen mit írt neki, akkor ott valahogy mindig jópofizik, néha megjelenik egy-egy szivecske is.


Sosem hagyom, folyamatosan szóvá teszem ha épp ilyen helyzet van, de egyszerűen hihetetlen, hogy mennyire nem veszi észre magát.


All in all: én elhiszem, hogy csak barátok, mert a csaj elég igénytelen, nem sok gusztusa lenne hozzá.. Engem az zavar, hogy egyrészt nem törődik azzal, hogy nekem ez borzasztó sz*rul esik, holott neki az első szavára ugrottam hasonló helyzetben.

Másrészt, hogy a csaj nem veszi figyelembe a létezésem, és kelleti magát a barátomnak, a barátom meg küldi nekem, hogy éppen milyen vicces/undorító stb., ennek ellenére pedig folyamatosan jópofizik neki.


Kérlek segítsetek, mert már nem tudom, hogy mit tehetnék azon kívül, hogy megtépem a csajt... Talán attól észhez térne mindkettőjük.

Nem ment szép szóval, se trágárul, nem ment a hasonló szituval, se sehogy.

Mondjatok valamit, hogy értessem meg vele, hogy zavar?


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. nov. 20. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs jogod megmondani, hogy kikkel tarthatja a kapcsolatot. Ha ilyen a csaj, eleve le kellett volna építeni, nem összeengedni őket. Én már mindenkit külön kezelek, nem engedem össze a barátaim, külön találkozok velük. Pont ezért.
2019. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csaj akar valamit a barátodtól, de abban igaza van az elsőnek hogyha tudtad hogy ilyen a csaj, nem kellett volna bemutatnod őket egymásnak. Vagy elviseled hogy jóban vannak, vagy szakítasz a barátoddal. Sajnos más lehetőség nincs :(

Ahogyan mondtad sehogysem ment, nem valószínű hogy ezekután bárhogyan is sikerül a tudtára adnod úgy hogy megszakadjon a barátságuk.

2019. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy miért a csajt akarod megtépni amikor a barátod a legnagyobb hibás ebben.

Tépd meg a barátodat, hátha észhez tér.

Az igazság az, ha a barátod nem keresi a csaj társaságát akkor a csaj nem lenne még véletlenül sem képben. Ne a csajra haragudj! Hanem a barátodra

2019. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!