Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Úgygondolom elkényeztettem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgygondolom elkényeztettem a barátnőmet. Mindent meg adtam neki a kapcsolatunk elején és most is mindent meg kap. Hogyan tudnám vita nélkül leszoktatni arról hogy tőlem várjon el mindent?

Figyelt kérdés
2019. nov. 21. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
mar keso, az elejetol nem kellett volna elkenyeztetni. most kihasznalja ezt, amiert csak magadat okolhatod
2019. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem vagyok igazmondónagytudó de szerintem el kellene kezdeni gondolkodni hogy ő e az igazi és ha igen akkor pedig kicsit lazabbra engedni a porázt es hagyni itt ott egyedul had főljon a saját levében es ha esetleg pedig kikéri magának hogy nem foglalkozol vele eleget vagy mar nem ugy toródesz vele mint azelott akkor szepen elmagyarazni neki hogy szivem kicsit önállósulni kell nem varhacc el mindent hogy helyetted oldjanak meg vagy mindíg fogjam a kezed pl
2019. nov. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!