Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, velem van a baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, velem van a baj?

Figyelt kérdés

Szóval... Más vagyok, mint a többiek, azzal, hogy engem nem érdekel a bulizás, cigi, pia, hogy hány like van a képemen. Emiatt azt vettem észre, hogy már nem igazán vannak barátaim, eddig sok volt, most pár van, akikkel tudok/szeretek beszélni, de ők sem olyan nagyon közeliek.

A "régi" barátnőim mind pasizgatnak, engem ez nem vonz, vagyis nem úgy, ahogy ők csinálják, hogy smárolok a buliban vele, aztán összejövök a haverjával, és ilyenek. Viszont úgy érzem, rendes kapcsolatot ilyen korban (18 alatt) nem igazán lehet szerezni, vagyis nem könnyű..

Igazából az érdekelne, hogy itt most velem vannak gondok tényleg, mert sokat vagyok otthon egyedül, ami belátom, nem jó, de nem igazán tudom, mit csináljak. Valakinek van esetleg tanácsa?



2019. nov. 23. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így fiatalabb koromban, aztán középiskola utolsó éveiben sikerült találnom értelmes barátokat. Hidd el te is fogsz majd találni olyan embereket akik a te értékrendedhez hasonlóval rendelkeznek.
2019. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nincs ezzel gond szerintem. 7 évig voltam így, ez idő alatt felépítettem egy vállalkozást… Utána csak próbálod szelektálni az embereket. Kezd építeni a karrieredet. Eleinte fura, utána annyira leköt minden, hogy nem is foglalkozol semmivel. Nekem nem volt kedvem a téren lenni, ücsörögni és a baromságokon nevetgélni.
2019. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!