Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt ki hiszi el? (lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ki hiszi el? (lent)

Figyelt kérdés
Volt egy komolynak mondható kapcsolatom, 14 hónapig voltunk együtt, a lány szakított velem. A szakítás oka persze én voltam, mondván sokat dolgozok. Én 21 éves vagyok ő csak 17 szóval az iskola mellett neki tengernyi szabadideje volt aminek a felét házimunkára és tanulásra fordította én viszont 12 órákat dolgozok és messziről is járok be. Szeptemberben elkezdett dolgozni heti pár órát és megismert egy srácot. Nekem azt mondta hogy haver de szakítottunk és három nap mulva összejött ezzel a sráccal. Elszerették tőlem vagy ilyen hamar túllépett? Megy a zöld kéz mindenkinek

2019. nov. 24. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos szerintem elszerették tőled. Velem is volt ilyen, nem egyszer...azt hittem minden oké, egyik napról másikra szakítás, mondva csinált okok miatt, aztán pedig egy-két hét és a haverja már új pasija...utálom egyszerűen, de nem tudom ezért kell e valamit tenni.

Másik pedig, hogy ha nem fér bele az időbe akkor rossz, és lehet kár erőltetni, de ha ő annyira akarta volna, akkor működött volna.

2019. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Inkább örülj neki hogy így történt. Nem vesztettél vele semmit. Azért én első sorban a legjobb barátnői közt keresnem a következő kapcsolatot 😃
2019. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Hát figyelj, én mikor befejeztem a sulit és melót kerestem pont ugyan ez ment végbe.
2019. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 A kérdező szerintem úgy értette, hogy az a srác állítólag csak a lány haverja volt, nem pedig az övé, de egyébként így is simán megérdemelné, ha a barátnői közül keresnél magadnak valakit, mert elég nagy szemétség volt, amit veled csinált.
2019. nov. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

Mi volt ebben a szemétség? Miért érdemelne ezért bosszút??

Szakított ,aztán összejött mással,ennyi.Nem csalta meg,az hogy már előtte ismerte a srácot és igy könnyebb volt gyorsan váltani az más kérdés .De sokan csinálják ezt,ez a liánizás. Nem azt mondom hogy szép dolog ,de nem hiszem hogy akkora bűn lenne.

2019. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó, azért ez nem így megy.

Ahhoz nagyon elveszettnek kell lenned, hogy akárkivel kapcsolatba kezdj.

Valószínűleg érzelmi megcsalásról van szó, mert az is megcsalásnak számít.


Elszerették.

Amúgy az is lehet, hogy a kérdező ex-párja megcsalta a kérdezőt, nem lehet tudni, nem írta a kérdező, hogy erről beszélt volna a párja.


Lehet, hogy a munkahelyi kapcsolatban csókok csattantak el, esetleg szex is volt.

Nem tudhatod ezt, kedves utolsó.

2019. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Úgy ,ahogy én nem tudhatom ,úgy az előttem szólók sem tudhatják ,ezáltal mért kéne egyből bosszút állni a másikon? Nem lehet szépen kultúráltan szakítani,lezárni egy kapcsolatot? Az a megoldás hogy egyből bosszútállunk valakin ,csak mert nem kellünk már neki?

Az elszeretésről ,meg az érzelmi megcsalásról meg csak annyit ,hogy az ember nem tudja befolyásolni az érzelmeit szerintem. Persze azt elhiszem h szar a kérdezőnek a szitu ,és fáj neki,de nem bosszúra ,hanem továbblépésre kéne buzdítani

2019. nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt inkább az a legnagyobb probléma, hogy nem volt vele őszinte a csaj. Szerintem akkor sokkal könnyebb túllépni a másikon, ha a szemedbe mondja az igazságot. Igen, abban a pillanatban fájni fog, de legalább tudod belül, hogy nem hazudott neked, így viszont belülről mardos a tény, hogy bakker, nem elég, hogy megcsalt, de ráadásul még a pofámba is hazudott egy jó nagyot. Ha nekem fontos valaki, akkor összeszedem magam, és tisztázom vele a dolgokat, nem pedig egyik napról a másikra leváltom, mint valami használt rongyot. Így lenne a normális.
2019. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Szóval szerinted normális hogy a csaj szakít aztán egyik napról a másikra meg van valaki? Ha nincs ló jó a szamár is? Ez igenis undorító dolog. A kérdező álljon csak bosszút. Ezért lehet le leszek pontot a, de a nyakamat rá hogy ha tényleg összejönne a kérdező a lány egyik barátnőjével sírva próbálná magát visszakonyorogni.
2019. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem elszerették


megtettszett neki a másik srác, és a korkülömbség is kissebb lehet közöttük. (bár nem hibáztatlak, vagy ilyesmi, de erre nagyobb a veszély, ha ilyen nagy a korkülömbség)

2020. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!