Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok nektek tetszene egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszene egy ilyen srác?

Figyelt kérdés

181 cm magas vagyok, barna haj, barna szem. 81 kg vagyok, szóval nem olyan vékony, de nem is nagy darab. Inkább ilyen sportos :D! Kedves vagyok alapból akivel sok mindennel el lehet beszélni. De tudok kicsit flegma is lenni, persze akkor is kúltúráltabb módon. Ha csak nem engem vagy valamelyik barátommal incselkednek. Olykor el tudok kattani.. Nem vagyok egy könnyű eset. De érdekel a világ, és szívesen kőrbe utaznám. Érdekel az élőlények biológiája. Illetve a kémia müködése is. Persze ettől függetlenűl nem vagyok egy full kitünő tanuló, de nem is az a bukott szamár :D! Azt be ismerem, hogy van egy kis egom. De nem vagyok az az ember, aki már nem tud a főldre lépni. És magabiztos is vagyok! :D.

18/F



2019. nov. 28. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Na ez az a típus akit nagyívben kerülök
2019. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#2 Miért mi s gond az, hogy van egy kis egóm vagy, hogy érdekel a biosz?
2019. nov. 28. 12:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat, mostmár #1 :D!
2019. nov. 28. 12:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan lány akinek tetszel.
2019. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sose értettem az ilyen kérdések lényegét.

Leírtál pár infót magadról, de ugyanúgy nem tudok semmit rólad. Lehet kedvelnélek, lehet nem.

18/L

2019. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A leirtak alapján szerintem tetszene, de ez még sok mindentől függ, de alapként jó. 16.l
2019. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ezek alapján tetszene, én is kicsit olyan vagyok mit te belsőleg, meg szeretem a magasabb srácokat

17L

2019. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!