Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Együttalvás = szex? 16L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttalvás = szex? 16L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogyha együtt lennék egy fiúval, akkor az első együtt-, illetve egy ágyban töltött éjszakán arra számítana, hogy lefekszem vele?

Én nem nagyon szerernék elsietni semmit, szóval először jöhetne egy kis összebújós alvás, vagy hasonló, amíg megszokjuk egymást, és csak utána a szex. (Még nem voltam senkivel, és barátom sincs)


Ti mit gondoltok? Ti lefeküdtetek/lefeküdnétek az első adandó alkalommal?

(A nemeteket írjátok le légyszi)



2019. nov. 30. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha normális, akkor nem.


Bár jobb ezt előtte tisztázni.

2019. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
1. ff
2019. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Együtt alvás esetén igen nagy a kísértés, így ha nem akarsz bonyodalmakat, nem teremtesz ilyen helyzetet.
2019. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 b1812567 ***** válasza:
100%

Normális fiú számítana rá, hogy szexeltek.

De 16 évesen az is normális, ha te még várnál.

És valószínűleg próbálkozni fog akkor is. :)


Fontos, hogy tisztázd vele, hol a határ.

És ha még nem is akarsz mindent/bármit, hosszas csókolózás, tipitapi, hasonló szerintem normális ilyen esetben. Jó alkalom, hogy megismerjétek egymás testét kicsit. Meg a sajátod is megismered közben.

A szexet is tanulni kell (ha igazán élvezni akarod).

2019. nov. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kommunikáció és emberismeret.

Én mondjuk nem preferálom a dolgok elsietését, de mire arra került a sor, ismertem annyira a barátnőmet (meg ő is engem), hogy tudjuk, mit akar a másik. És persze nem csak sejtelmesen, kódnyelven beszéltünk.

F

2019. dec. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi idosen a fiúk eleg nagy többsége rádmenne. De, ha mondod, hogy még ne...akkor, ha rendben van a gyerek...hát elfogadja. Szerintem sem kell elsietni.
2019. dec. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ÉrettFfi ***** válasza:

Mi 19 évesen hajnalig simogattuk egymást. Később teljesült be a kapcsolat és 27 év után váltunk el. Ez ha elsőre veszti el a szüzességét akkor sem lett volna másképp.

ffi64

2020. jan. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mondd el a srácnak,hogy te egy darabig még nem szeretnéd elveszteni ha szeret megérti viszont ne huzd az agyat ha ugyse fog elmenni,es ha o megujjaz vagy valami olyasmi te is csinalj neki valamit,hogy ne tartson onzonek
2021. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!