Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan Lehet Ázsia barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan Lehet Ázsia barátom?

Figyelt kérdés
Sziasztok hogyan lehetne Ázsiai barátom? kérlek értelmes válaszokat köszönöm

2019. dec. 1. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ázsiai jellegű helyeken felszedve.

Kínai kajás, Ázsia center, egyetem esetleg.

2019. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha pesen laksz a tinder tele van ázsiai lànyokkal. Szerintem srácokkal is :)
2019. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Tyűha!!!! Ezen már en is gondolkoztam de nem baráton hanem Férjen!!!! Mert az ázsiai gyerekek valami eszmeletlen szepek.

Amugy, jelentkeztem pultosnak egy ázsiai etterembe es hatul ott főztek az ázsiai szakacsok, es az egyik ugy nezett rám, biztos hogy tetszettem neki, nekem is tetszett. ☺️

Pl ha oda felvettek volna, nsgy eselyel beszelgettunk is volna, ha tetszunk egymasnak abbol mar barmi lehet. 😊😊😊😊

Még most is várom hogy hívjanak onnan, ki tudja mi lesz!

19l

2019. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
remelem összejön!🥰 köszönöm a válaszokat!
2019. dec. 1. 14:03
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Kicikukacokkal igazából már mindenütt össze lehet futni.
2019. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tinder vagy egyetem,szórakozóhelyek. Amúgy ha pesten vagy akkor vannak ezek az Omona kpop bulik,ott nagyon sok ázsiai pasi van.
2019. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha távkapcsolatba belemész, akkor interneten simán, interpals, meeff stbstb.
2019. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kiváltképp tetszenek az ázsiai lányok, de görcsesen ezt megtenni ilyen beugró feltételnek... Elég szánalmas.

Tindert meg az ilyesféle dolgokat egyébként is felejtsd el. Oda nem kapcsolatért regisztrálnak az emberek.

2019. dec. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Egyébként nehogy azt hidd hogy olyan jó buli. Ha olyanokkal szeretnél ismerkedni akik Magyarországon születtek és az itteni kultúra szerint élnek az egy egyszerűbb eset. Csak nincsennek olyan sokan hogy minden sarkon találkozz velük.

Ha viszont külföldi ázsiaival szeretnél ismerkedni, aki nem csak kinézetben ázsiai hanem a kultúrát is követi az már problémásabb.

Sok youtube videót láttam már erről. Volt köztük amerikai de magyar is. Volt aki az ismerkedésről beszélt de volt aki a konkrét kapcsolatról mesélt. Hihetetlennek tűnt amit mondtak mindaddig amíg meg nem ismerkedtem egy ázsiai fiúval.

2 dolgot említenék ami a videókban is elhangzott és én magam is meg tudok erősíteni:

1, Alkohol. Az ázsiaiak híresen szorgos nép. Rengeteget dolgoznak ezért folyamatosan fáradtak. Ha van egy kis pihenő idejük akkor azt ivással töltik. Én sem akartam elhinni de hétköznap semmi mást nem tudtam beszélni a fiúval csak azt hogy ő milyen sokat dolgozott aznap és milyen fáradt. A hétvégék pedig azzal teltek hogy elment inni a barátaival és lerészegedett.

2, Az eltűnés. Ezt is több helyen hallottam hogy egy lány beszélgetett egy ázsiai fiúval. Minden rendben ment majd egyik napról a másikra nem írt a srác. Na én is így jártam. Az egyik nap még azzal köszönt el hogy szeret majd aztán soha többet nem írt.

Természetesen itt is vannak kivételek de sokan jártak ugyan így velük.

2020. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!