Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Introvertáltként szociális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertáltként szociális életet élni és ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mi tévő legyek? Hogyan lehet az introvertál személyiségből extrovertáltat csinálni? 17 éves vagyok, és iszonyatosan visszahúzódó. 5. -es és 6. -os lehettem, amikor 2 év alatt 3 nagyobb 'trauma' is ért, ami teljesen megváltoztatta az akkori életemet. Akkor egyszerűen beszippantott a számítógép. Valószínűleg a mögé próbáltam elmenekülni. Mivel állandóan gépeztem, a szociális képességeim leromlottak, olyan szinten, hogy mostanság beszélgetni se tudok idegenekkel. Akkor azt hittem, hogy feldolgoztam a dolgokat, de mostanság jutott eszembe, hogy lehet, hogy ezek miatt vagyok introvertált. Pár éve erősen elkezdett érdekelni egy szakirány, ami szintén megváltoztatta az életemet. Iszonyat sok új ismerőst és havert szereztem, de ha jobban belegondolok, velük is csak a szakmáról tudok beszélgetni. Talán 1-2 barátom lehet, akikkel bármiről tudok beszélni. Az utóbbi 1 évben elkezdtem a szakmában dolgozni is suli mellett, ennek köszönhetően mindenem meglett, 1 dolog kivételével. Nincs barátnőm. Az évek alatt nagyon sok lány megtetszett, de mindet elengedtem. Most az egyik munkám során megismertem egy gyönyörű lányt, aki nagyon kedves is. Nagyon nem akarom elengedni. Viszont mivel introvertált vagyok, nem tudom, hogy hogyan kezdjem el :( Nem a visszautasítás miatt félnék elhívni randira, hanem azért, mert félek attól, hogy nem fogok tudni beszélni vele. Szerintetek ilyenkor mit csináljon az ember? Menjen el pszichológushoz? Vagy mi?

2019. dec. 1. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Sokan vannak így ezzel.


Önbizalmat szerezz első sorban. Bátorságot, és javíts az önértékeléseden.


Barátból sosem az a lényeg mennyi van belőle.

2019. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hali. Ha akarsz beszélgetni írj, lehet tudok segíteni. 16/l
2019. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Sokat igazából nemm tudsz tenni, a személyiségeden csak nagyon nehezen és nyögvenyelős tudsz változtatni. Ki ez a "gyönyörű lány"? Hol ismerted meg? Biztos, hogy fenn tudnál tartani egy kapcsolatot?

2019. dec. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!