Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek tetszene egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszene egy ilyen ajándék a barátomnak?

Figyelt kérdés

[link]

Vagy esetleg ez :

[link]

16 évesek vagyunk karácsonyra szeretném, mi a véleményetek? Melyik jobb? Vagy alapból a karkötő jo ötlet?



2019. dec. 4. 13:06
 1/3 anonim válasza:

Jó a szív és kulcs 👍

A Szeretet&Szerelem a lényeg

2019. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Magamból indulok ki, nekem a szíves cucc már túl klisés és nyálas lenne, de a másik karkötő tetszik. 16F
2019. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a második tetszik jobban, de szerintem egy fiú kezén mindkettő medál rosszul állna, és én nem tudnám odaadni egyiket sem, mert nekem mindkettő medál lányos rajta. Úgyhogy én hordanám mindkettőt. Na jó nem, akkor inkább nem vennék olyat. 😂 Egyébként az első sem olyan rossz.
2019. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!