Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek óriási hülyeség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek óriási hülyeség lenne egy ilyen eset után újra kezdeni valakivel?

Figyelt kérdés
Mielőtt összejöttünk volna a barátnőmmel, ő kb másfél évvel előtte szakított az exével, szóval okkal hittem azt, hogy rég túl van rajta és már nem hiányzik neki. Különben is, megvolt az oka a szakításuknak. Két és fél hónapja voltunk együtt, amikor az exe egyszercsak felbukkant és közölte vele, hogy szívesen visszakapná őt. A barátnőm erre csapot papot eldobva rohant hozzá. Mondanom sem kell, hogy ettől eléggé a padlóra kerültem. Azóta eltelt három hét és egyszercsak felhívott és elmondta hogy óriásit hibázott, rájött hogy vele soha nem tudna boldog lenni és hogy engem szeret. Szívem szerint újra kezdeném vele, de az eszem mást mond. Óriási bizalmi és érzelmi törés volt ez nekem. Mit kéne tennem?
2019. dec. 7. 02:19
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Én nem kezdeném újra a helyedben. Aki így ilyen hamar ott tud hagyni valakit az nem valami jó előjel. Szerintem hanyagold.

Vagy ha nagyon szereted és nem akarod elhagyni akkor bizonyítson, hogy tényleg akar. Attől mert pasi vagy te is elvárhatod, hogy egy nő bizonyítson neked.

Egy kapcsolat két emberről szól ha te is szereted és ő is bebizonyítja hogy szeret akkor talán működni fog.

2019. dec. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Újrakezdés esetén ezt még hányszor játszhatná el?
2019. dec. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Én sem kezdeném újra vele. Semmi értelme nem lenne. Ezek után nem hiszem hogy meg lehetne benne bízni. Ki tudja nem e játssza el mégegyszer. Szerintem inkább ne kezd vele újra.
2019. dec. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj. Tulajdonképpen ahogy felbukkant az exe téged rögtön el is dobott.

Szóval hülyeség lenne újrakezdeni.

2019. dec. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most egyelőre azt teszem, amit #1 írt. Nem ugrom azonnal a karjaiba. Ha nagyon akar, hadd küzdjön értem egy kicsit. Nem keresem, keressen csak ő. Tegye csak meg ő az első konkrét lépéseket. Igyekszem iránta nem túl nagy érdeklődést mutatni. Ha nem küzd, akkor meg nem is igazán fontos neki és úgy tényleg nincs miről beszélni.
2019. dec. 7. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!