Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Karácsonyi ajándék egy honapos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyi ajándék egy honapos pároknak?

Figyelt kérdés
Gondoltam olyan különlegességekre, mint a 100 ok amiért szeretlek, de szerintem ez így még korai lenne. Tudom mit szeret csinálni meg minden, de mindene van, ami a hobbijaihoz kapcsolodó... Valami ötlet? Mindketten 17 évesen vagyunk, szóval a kirándulás kettesben eléggé lehetetlennek tűnik...

#ajándék #karácsony #párkapcsilat
2019. dec. 8. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Közös fürdés egy közeli strandon.

Egyszerű ajándékcsomag.(csokik,kicsi üdítő, mini plüssfigura vagy kulcstartó.

Ohhh kulcstartóról eszembe juttot most a közös karkötő dolog. Azt nagyon sokan csinálják, ha nincs nektrk még akkor az legyen az első :D

2019. dec. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mar az cink, hogy ezt a kerdest feltetted, azert neked kene valamit tudnod a parodrol, es nem idegeneknek talalgatni. Nos nem tudom, de nem az ajandek mennyisege, se az ara fogja megadni a szereteted erosseget, ezert irhatnal neki valami szepet, es megfuszerezheted valami aprosaggal, ha semmi otleted nincs. Bar lehet en nottem fel ilyen maradi csaladban, de itt nem a mennyiseg volt a lenyeg, hanem az, hogy honnan jon. Aki meg ezt nem tudja ertekelni, az vessen magara. No para.
2019. dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak köszönöm!

Mádodik válaszoló, szeretnék neki valami olyat adni, amit nem felejt el vagy amire tényleg szüksége van. És igen, ismerem, nyugi, de attól még nem érzem úgy, hogy nem tehetném fel ezt a kérdést ötletekért.

2019. dec. 8. 10:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg egy utazás? Valami buszosra lefoglalsz, Bécsbe, Prágába vagy ilyesmi.

Vagy, csokimuzeumba belépő, szabadulo szoba, vagy egyéb élmény ajándék..


Esetleg egy könyv, ha szeret olvasni.

Én páros karkötőt egyéb páros cuccot nem vennék még, egy hónap után én még nem venném fel pl.

2019. dec. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!