Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ráírják?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírják?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nekem tetszik nem tudom eldönteni h érzés kölcsönös-e. Na szóval a fiúnak volt egy baleset és nagyon aggódtam miatta én ráírtam facebookon h mi van vele azt hittem nem fog visszaírni de visszaírt aminek nagyon örültem. És hát az lenne a kérdésem h gáz lenne ha megint írnék h azóta h van? Irjak neki? És ha igen akkor mit?

2019. dec. 9. 07:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképpen írj szerintem, én legalábbis örülnék neki. :3 bár, hogy mit kéne írni egy fiúnak különös, hogy nem jut eszembe semmi. xD de a válaszából hátha sikerül valamerre elindulni. 21/F
2019. dec. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!