Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, ti mit csináltok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit csináltok a barátnőtökkel mikor megvan neki? Bármilyen tipp érdekel, bármilyen téren.

Figyelt kérdés

2019. dec. 9. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Lègy kevèsbè hülye ès talàn tőle kèrdezd meg mit szeretne. Kicsit hatèkonyabb mint neten vadidegeneket kèrzdezgetni...
2019. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha ezt azért kérdezed, mert a dugáson kívül semmi ötleted nincs, hogy mit lehet egy barátnővel csinálni, akkor neked nem való kapcsolat.
2019. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem azért hanem mert ilyenkor olyan furák a csajok, és ne Nevessetek ki de nem is tudom pontosan min megy át, amúgy meg tudok mást is csinálni vele dugáson kívül, meg amúgy kényeztetni is lehet meg ilyesmi úgy tudom. De légyszi tényleg segítsetek
2019. dec. 9. 18:11
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Semmi különöset. Nem viselkedik furán. Ha fájdalmai vannak, akkor lepihen és szereti, ha mindenki békén hagyja. De ilyen nincs gyakran és hamar el is múlik.
2019. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Volt egy középiskolai pasi jelöltem, aki azt hitte én majd minden alkalommal lesz@pom, míg megvan, ha már szex nincs ugye. Szegényke rekord gyorsasággal röpült. :D
2019. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Csak legyél türelmes vele. :)
2019. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 qkker1 ***** válasza:
33%
Kenyér, hagyma és jó étvágyat!
2019. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

A barátnőmnek fájdalmasak a ciklusai és nagyon nyűgössé válik 2-3 napra.



Én általában az ágyban szoktam feküdni vele a rosszabb pillanataiban, ilyenkor sorozatokat nézünk, közben simogatom a hasát, puszilgatom az arcát, gyakran megölelem.

Azt szokta mondani, hogy szinte nem is fáj neki mikor ott vele vagyok.

2019. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Leküldöm sörért és megengedem neki hogy shopingoljon.
2019. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Semmit. Legyél ugyanolyan vele. Rajtam pl észre sem veszi senki egyáltalán(és én se a többi lányon) ha nem mondom.
2019. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!