Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kirándulós beállítottságú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kirándulós beállítottságú lányokkal hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sajnos a fiatalok körében, ahogy észrevettem ez nem túl nyerő szabadidős tevékenység, mert mikor ilyen kirándulós közegbe járogattam általában idősebb emberek vannak mindig akik nem hozzám valóak, vagy ha összefutok fiatalabbakkal, akkor barátokkal meg párban vannak rendszerint, úgy meg nem lehet nagyon ismerkedni :(

De igazából nyitott lennék új helyek bejárására is, így régiófüggetlenül tettem fel ezt a kérdést.



2019. dec. 10. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Facebookon vannak ilyen csoportok, csatlakozz valamelyikhez, rendszeres programok is vannak, ismerkedni is tudsz stb.
2019. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mecsek, maybach HL230
2019. dec. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a Tigris motorja? Nem értem. :(
2019. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kell ilyen :o Bár én ilyen aranyutat járok hogy sorozat, sport, lazulás.
2019. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Itt vagyok.
2020. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!