Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek a barátnőmmel hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnőmmel hogy foglalkozzon velem is?

Figyelt kérdés

Állandóan tanul, mondjuk olaszul ; folyamatosan fest meg rajzol és ettől mindig piszkos ami tök taszító (elvileg megfesti az érzéseit, pl megfestette a kapcsolatunkat és mutatta nekem hogy ennyire szeret és a képen két valami galamb mászkált színes felhők közt) elvileg mind ezt azért csinálja mert ki akar jutni Olaszországba valami hülye művészeti egyetemre és ez elvileg az “álma”. Viszont velem sosem foglalkozik mindig áthívtam magához és le akar rajzolni meg full piszkosan ölelget meg minden. Meg valami kiállításokra hív és mindenféle képeken elmélkedünk meg kikéri a véleményem róla. Meg megkér hogy menjek érte a sulihoz és menjünk együtt haza (mi vagyok én bébiszitter?)

És akkor ezek után hogy ő leszar elsírja magát nekem hogy vágyik a támogatásomra, meg hogy már 2 hónapja nem értem hozzá, ezen meg kell lepődni? Egy vicc!

16F



2019. dec. 15. 18:10
 1/10 A kérdező kommentje:
* áthív magához
2019. dec. 15. 18:12
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

mert ki akar jutni Olaszországba valami hülye művészeti egyetemre és ez elvileg az “álma”


Szóval szerinted az álma hülyeség.

Meg alapjában véve nem passzoltok, az lenne a legjobb ha békén hagynád ezt a szerencsétlen lányt ha nem szereted

2019. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha ilyen undorítóan, lekezelően beszélnél velem, hát már biztosan nem lennél a pasim. Csodálom, hogy ez a lány nem dobott még ki, minimálisan sem tiszteled őt.
2019. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ja meg nem is mindig sminkel, pl amikor “alkot”. És ez nem tesz neki egyáltalán jót.

De amúgy miért engem bántotok mikor ő az ilyen leszarom. Mindig valami “kreatívat”(ahogy ő hívja) ad nekem, és elvileg napokig dolgozik rajta, de én valami csokinak is jobban örülnék....

2019. dec. 15. 18:54
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem trollkodsz
2019. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az lesz a legjobb ha megszabadítod szegény lányt magadtól. Nem érdemled meg. Itt te vagy a leszarom stílusú ember. Ha tényleg szeretnéd, támogatnád.
2019. dec. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Támogatni? Miben, hogy? A festésben?😂😂😂
2019. dec. 16. 07:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy itt a vicc ...

Gyakorlatilag a te érdekeidhez akarod igazítani a leányzót, mert amit tesz és ahogyan teszi, az neked taszító és értelmetlen?


Remélem annak a lánynak kinyílik majd a szeme, és találni fog olyat, aki elfogadja olyannak, amilyen.



De itt egy példa a lepontozás előtt ...

Neked az álmod hogy focista legyél. Profi, bajnokságokon lenni és nyerni. Emiatt az "álmod" miatt heti 2-3 nap edzeni mész, hétvégente meg meccsekre is mész ...

Az érzéseidet meg úgy mutatnád ki,hogy ajándékba focilabdát, mezt vagy a meccseidre szóló jegyeket adnál neki.

A leányzó meg azért panaszkodna, hogy nem foglalkozol vele, el kell kísérnie az edzésre, hallgatnia a nagy focis álmaid és elmenni veled meccsekre ...


Gyakorlatilag a barátnőd lényét akarod kitörölni, hogy neked ő "megfelelő" legyen ...


Szánalmas ...

2019. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki.

Tőled egy élmény lehet megszabadulni.

2019. dec. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Ejtsd őt szerelembe. Minél jobban magadba tudod zúgatni, annál kevésbé tudod levakarni magadról. Ez így műxik, pajti.
2019. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!