Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Na hát hosszú egy story, a lényeg annyi, hogy 2 éve ismertem meg egy fiút, én akkoriban eléggé csúnya voltam(igen most jobb, ezt engedd el) na de az elején nem jöttem be neki, utána összejöttünk. De sajnos nem ment zökkenőmentesen. Kiderült hogy az első hónapban a fiú még vagy 3 lánynak mondta hogy szereti stb., Találkozott is velük. Miután megtudtam, nem tőle hanem az egyik csajtól. Akkor vele maradtam. De ugye itt megtört a bizalmam. Utána sok volt a vita, 1 és fél éven át játszottuk ezt, de úgy hogy 3 havonta szünet volt, és addig elkezdett ismerkedni mással, utána meg visszajött, de a szünet alatt is ugyanúgy beszéltünk, találkoztunk. Aztán egy lány miatt eltűnt 2 hónapra, sírva jött vissza hogy sajnálja és bocsássak meg. Hát igen, utána kis idő múlva újra össze jöttünk xd

Tudjátok még követni? Összejöttünk, 3 hónapot jártunk ésss várjatok...újra szakítottunk xd utána egy lánnyal majdnem találkozott csak mert le akarta fektetni de végül inkább velem találkozott és a csajt letíltotta. Ugyanúgy beszélünk, de már ott tartok hogy lehet jobb lenne neki nélkülem.

Mi a véleményetek? Ti mit gondoltok?


16/L. 17/F



Köszi előre is a válaszokat!!



2019. dec. 16. 12:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyit elfejtettem hogy szeretem nagyon, bár gondolom ez egyértelmű.
2019. dec. 16. 12:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Zsák a foltját.
2019. dec. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, az érzelmi intelligenciád a béka feneke alatt van. Ha nem változtatsz, nem lesz önbecsülésed, nem változik az értékrended akkor nem lesz normális kapcsolatod. Tudod milyen érzés ha őszintén szeretnek és te vagy valakinek a legfontosabb?
2019. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha 7. alkalommal a 16. lány után is összejöttél vele, akkor a 8. alkalomra is megfelel majd, most mi erre mit mondjunk?

Nyilván nem jó ez így neked, ez nem is kapcsolat, hanem nem is tudom... De ha nem untad meg az 1. 2. 3. szakítás után, akkor meg is érdemled :D

2019. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már az elején sem maradtam volna vele. Nem tudom, minek jössz vele újra és újra össze amikor állandóan szakítás a vége.
2019. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit gondolunk?

Azt, hogy megcsalhat a világ összes csajával, akkor sem fogod kidobni.

Neked ez jó így, boldog és elégedett vagy, mert különben nem csinálnád.

2019. dec. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ar05 válasza:
100%

Szívem olyan kis fiatal vagy és naív bár ennyi idősen én is ilyen voltam ...

Annyira sajnálom , hogy tudom, most bármilyen tanáccsal látlak el én vagy mások , ugy sem fogod megfogadni hiszen elvakít a rózsaszín köd , a szerelem és azok a fránya hormonok mindenesetre azért adok egy tanácsot

Offold a gyereket a francba hidd el ha pár év mulva vissza tekintesz erre az időre csak az fog eszedbe jutni hogy mennyi időt elpazaroltál a fiatalságodbol egy olyan emberre aki nem képes megbecsulni .

16 évesen ugyan ez voltam , vak voltam és ittam a pasim szavait főlegmert akkor ő 21 volt én meg szerelmes ugyhogy tudom milyen mikor olyan hülyének néznek ammenyire csak lehet .

Aki meg csal Nem szeret és attol mert te szereted ő ugyanúgy meg fog csalni őt most a hormonok vezérlik neki most az a lényeg hogy minél több lyukon be menjen egy kamasz fiu az ilyen és még ilyen is lesz jó pár évig ők nem ugy működnek mint mi nők ők nem abban gondolkoznak hogy vele akarom le élni az életemet

Csak még egy mondat .

Tedd fel magadnak a kérdést : ezt érdemlem ? Így akarok leélni egy akár egy életet? Meg alázva meg bántva kihasználva mert mindig vissza fogadom ? Hidd el nem ! Semmi önbecsülésed nincs és nem is lesz egy ilyen ember mellet hidd el ha csak 18-20 évesen de biztosan találsz olyat aki megbecsül és szeretni fog mert hidd el fogalmad nincs a szerelemről ezek benned is csak a hormonok ha pár év múlva vissza gondolosz erre az üzenetre hidd el azt fogod mondani hogy igazam volt . Mindenesetre sok sikert kivánok neked a szerelemben ès az életben csak nem ezzel a fiúval hanem egy olyannal aki nőként tekint majd rád nem pedig egy aktuális ágyasra

24/L

2019. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!