Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hogyan csinálnátok? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan csinálnátok? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyből belevágok a közepébe.

Most kezdtem a gimnáziumot, és van egy lány aki nagyon tetszik nekem. Kezdetben nem, de most már egyre inkább elkezdtünk beszélgetni. Hasonló az érdeklődési körünk, és nagyjából ugyanazokat szeretjük csinálni. Téli szünet idején meghívtam mozizni, amibe bele is ment (persze barátnőjét is hozza, akit szintén ismerek)


Lényeg a lényeg. Nagyon tetszik nekem, de nem vagyok benne biztos hogy ő is.


Most nyáron volt egy hasonló sztori csak egy másik lánnyal. Nagyjából ugyanez volt a helyzet, de ott már a csaj mondogatott olyanokat, hogy össze kéne jönnünk. Végül be is dobtam nála, hogy tetszik nekem, de ha ő nem így érez irántam akkor maradjunk barátok.

Ő ennek hatására elküldött melegebb éghajlatra, és ráadásul minden kapcsolatot megszakított velem.


Ettől félek itt is.

Egyáltalán azt se tudom, hogy a lánynak én tetszem-e.


Mit tennétek az én helyemben?

Minden választ nagyon köszönök!



2019. dec. 16. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha újra elhívnád őt egy talira. Mondd azt neki hogy most azt szeretnéd hogy csak ketten menjetek el valahová. Ha igent mondd akkor szerintem az már jót jelent.
2019. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okés :) Köszi
2019. dec. 16. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit az első ír az jó.

És szerintem semmiképp ne mondj olyat, hogy ha ő nem érez így akkor maradjatok barátok.(szerintem kicsit önbizalomhiányra is utalhat és olyan mint ha azt mondanád neki, hogy te sem vagy biztos benne) szerintem.

2019. dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!