Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom mellett hogy legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mellett hogy legyen elég időm egy barátnőre?

Figyelt kérdés
Több, mint fél éve együtt vagyok egy fiúval, nagyon szeretem, érzem, hogy ő is nagyon szeret meg minden csodálatos. Viszont szeretnék lánnyal IS kapcsolatot, erről a barátom is tud, el is fogadja, csak én nem tudom, hogy egyrészt hogy találok egy olyan lányt aki ezt a helyzetet ugyanúgy elfogadja és benne van, de ez még csak a kisebb probléma. A fő baj az, hogy nem tudom, hogy hogy lenne időm mindkettejükre. Ha valaki hasonló helyzetben van/volt, hogy csinálja/ta vagy milyen tapasztalatai vannak? Vagy akárki véleményére kiváncsi vagyok igazából, hogy milyen megoldások lehetnek

2019. dec. 25. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
🤷🏼‍♀️💮🌺🌸🤷🏼‍♀️
2019. dec. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Atyavilág
2019. dec. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem nincs tapasztalatom az ilyesmiben, de ha a barátod ennyire nyitott, akkor talán abban is benne lenne, hogy időnként közös programokat találjatok ki. Időhatékonyság szempontjából szerintem mindenképp megfontolandó.

Amit még tudsz csinálni, az értelemszerűen az, hogy a barátoddal töltött időből csippentesz le annyit, amennyire szükséged van. Ha megértő (és úgy tűnik ebből, hogy az), nyilván ezt is el fogja fogadni.

2019. dec. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem ha nincs időd rá,akkor kettejükkel közösen tölts el időt.

Én voltam már ilyen szituban. Helyén kell kezelni a dolgokat.

2020. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Sikerült találnod?
2021. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!