Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 20-22 közötti lányok/nők, ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-22 közötti lányok/nők, ki minek érzi magát ebben a korban! Ti összejönnétek egy 18 éves visszahúzódó és csendes fiúval?

Figyelt kérdés

2020. jan. 9. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2020. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiatalabb sráccal nem.
2020. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Minek érzem magam? Hát se felnőttnek, se gyereknek... Nem felnőtt, mert nem élek külön, mert egyetem mellett a fizum nem elég albira/szobára, és önálló életre, de azért a gyerektől is messzinek érzem magam.

Attól függ. Ha 18 éves, és nem érett annyira, mint én, akkor nem. 21 vagyok, ha tud felnőtt fejjel is gondolkozni, akkor oké.

De a nagy tapasztalat azért az, hogy egyetem alatt (kb 18-22) rengeteg változnak még az emberek, én is rengeteget változtam, nem vagyok ugyanaz, mint 18 évesen. Valószínűleg ez több feszültséget okozna, ha a párom 18 éves srác lenne. Inkább felfelé tekintgetnék életkorban.

2020. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 16 éves koromtól egyedül laktam albérletben Bp-n és egészen önálló voltam már, szóval ha hozzám hasonló lenne, akkor lehet, hogy nyitott lennék rá. Ez persze nem azt jelenti, hogy mindenáron legyen olyan önálló, mint én voltam, de azért ne legyen már anyuka kicsi fia. Akkor mindegx is lenne, hogy 18 vagy 22, az nem nagy korkülönbség. Igaz nekem kicsi koromtól az idősebb pasik tetszettek, de ha bejönne a srác külsőre-belsőre, akkor nem a kora alapjan döntenék.
2020. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!