Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van barátom, de még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de még mindig hiányzik az exem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 éve vagyunk együtt, az exem 5 éve hagyott el, de nagyon hiányzik. A mostani barátommal jó a kapcsolatunk, nem mondanám szerelemnek, hanem most már 3 év után szeretetnek és ragaszkodásnak, de jó. Az exemmel meg minden olyan érdekes volt stb. Minden nap az exemmel álmodok, az álmok arról szólnak, hogy együtt vagyunk és milyen jó... a mostani barátomról sosem álmodok:(

Az exem egy nagy kérdőjel, nem beszéltük meg rendesen, épp mikor elkezdtünk jóban lenni, a mostani barátomnak nem tetszett, így abbahagytam a beszélgetést vele..

22/L



2020. jan. 12. 23:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nem tudom elfelejteni az exem, mindig valahol szembejön, meglátom a buszból, stb és érzem a pillangókat a hasamban, a szívem majd kiugrik, legszivesebben odaszaladnék hozzá köszönni, de mivel neki nagy az egója, hogy leálljon velem beszélni az utcán vagy valami, ezért én is fent hordom az orrom előtte, miközben fáj://
2020. jan. 12. 23:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy akkor szakítani kéne nem?
2020. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Klau97hun ***** válasza:
Szerintem hozzátok helyre ha tudjátok. Értelmetlen így együtt lenned a mostani pároddal.
2020. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!