Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez most mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Volt egy 1honapos kapcsolatom,igazabol o volt nekem az elso. Nagyon szerettem a paromat,es kb fel ev kellett hogy tullepjek rajta miutan szakitott velem. Most van egy baratom akivel lassan 1honapja vagyok egyutt,de neha meg visszagondolok az elozo kapcsolatomra es olyan rossz erzes fog el. Eleg sokszor eszembe jut a volt parom,egy zenerol,egy ismerosrol, stb. Ha azt a zenet hallgatom amit vele is hallgattam akkor korulbelul elkap a siras. Ez mert van? Talan erzek iranta meg valamit vagy mi? Nem tudom eldonteni😣😣🤷🏽‍♀️

2020. jan. 13. 19:04
 1/5 anonim válasza:
92%
Valószínű, mivel az első kapcsolatod volt, sosem fogod tudni elfelejteni. Ennyi, nincs semmi több.
2020. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Két ember létezik aki szakított már és aki szakítani fog.. az első kapscolatok megmaradnak bennünk, mert érző lények vagyunk, elég rövid ideig volattok együtt, de igen őszintén szeretted azta srácot. Az normális, hoyg fél év alatt sem tudtad kiheverni, de ha úgy érzed enm vagy túl rajta, hiba volt úkj kapscoaltba belefogni... Ha úgy érzed, hogy túl vagy rajta, akkor próbálj a te pasiddal paroddal foglalkozni ;) idővel jobb lesz..És azert ha egyutt vagytok a jelenlegi paroddal ne bőgd el magad egy buta zene miatt ;)
2020. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Az első szerelmet nehéz feledni, de jön valaki aki elfeledteti feléd és a mennybe repít, na olyan emberrel kell lenni.
2020. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is normáli, ha még nem heverted ki teljesen. Mellesleg nekem is jutnak bizonyos számokról, dalokról, zenékről eszembe emberek (van, hogy nem is szerettem az illetőt). Szerintem úgymond érzelmileg összekapcsoltad a személyt azzal a dallammal és/vagy szöveggel, ezért jut eszedbe. De az idő is tud rajta segíteni. Talán nálad is beválik az, hogy meghallgatod vagy egymilliószor, kiadod az érzelmeidet és utána kevésbé kavar fel, ha meghallod.
2020. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A #2-es jól mondta... hiba volt ily hamar belemenned egy újabb kapcsolatba. Mert még nem vagy túl az előbbin. Aztán így folytatja:

"Ha úgy érzed, hogy túl vagy rajta, akkor próbálj a te pasiddal pároddal foglalkozni ;)" - Ez mind igaz, de

Kedves 2! Amíg túl nincs rajta mit csináljon a jelenlegi emberrel? Addig tegye félre és mondja azt neki:

- Ne haragudj, de hibás döntés volt megismerkednem Veled. Még nem vagyok túl az előző kapcsolatomon. Még nem tudom, hogy meddig cipelem ennek terhét. Majd térjünk vissza rá, ha már elengedtem végleg. -

Egyébként elárulom, ez lenne a legcélravezetőbb lépésed. Őszintének lenni. Az más kérdés, hogy barátod mit reagál és képes lenne-e kivárni a "feledési idődet", ami lehet, akár sok-sok hónap is... (Van, akinél évek) vagy kissé lököttnek nézne... s keres magának mást. (Csak halkan jegyzem meg, hogyha... mégis... valahogy képes lenne téged kivárni... az akkora nagy teljesítmény lenne részéről, aki lehet, egy főnyeremény lenne számodra. Azt nem tudni, hogy Te is főnyeremény lennél-e számára.

Szóval... meg kell tanulnod először is felejteni. Nem pedig emlékezni. Furcsa ez, tudom, mert otthon is, iskolában is pont az ellenkezőjét preferálják már születésed óta...

Nézd, amíg dédelgeted magadban a régmúlt szép emlékeit, addig egy helyben toporogsz. Ráadásul illúzióképet dédelgetsz, mert az nem valódi, csak az emlékképe van már. Az pedig illúzió. És Te abba kapaszkodsz.

Csak úgy lehet egy újabb csomagot felvenned, amikor az előbbit leteszed végleg. Csomagot is, barátot is.

Egy új barátot ne arra használj, hogy elfeledtesse veled az előzőt. Nem arra való és nem is képes arra. Csak Te tudod elfelejteni azt, amire/akire már nincs szükséged.


Javaslom, ne akard eldönteni, hogy érzel-e valamit iránta. Gyanítom, hogy iránta már nem. Hiszen Te mondtad, hogy Ő szakított veled. E szerint Te nem voltál ideális az Ő számára. Amit érzel... az talán inkább a párkapcsolati ragaszkodásod. Hogy jó volt NEM egyedül lenni. Valaki mellett lenni. Valakinek a kezét a kezedbe venni. És... megkockáztatom, ezek után szinte már mindegy is,hogy kinek a kezét... mert hát ahhoz a személyhez miért is ragaszkodnál aki elhajított magától. Akinek Te kevés voltál... Akinek Te már semmit nem jelentettél. Hiszen elhagyott. Érted?


Az ERŐ legyen Veled!

2020. jan. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!