Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális ha elején nem működik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha elején nem működik a dolog?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, nem olyan régóta, pár hónapja vagyok együtt barátnőmmel. Egy évvel fiatalabb nálam.

Előtte, két évvel ezelőtt volt barátnőm de az csak gyerekszerelem volt, bár én elég sokáig utána is azthittem hogy ő volt az igazi és elbasztam stb stb... Aztán most vele még így pár hónap együttlét után se érzem azt amit akkor éreztem anno, de azt a lányt már elfelejtettem. Nem bele voltam én utána szerelmes csak az érzésbe.

Kb 2 hete barátnőmmel eljutottunk arra a pontra, hogy megpróbáljuk a dolgot lefekszünk egymással, hozzáteszem mielőtt összejöttünk 3 hónapig csak ismerkedtünk/randiztunk.

Ekkor nem működött a dolog nem állt fel, teljesen megértő volt megbeszéltük hogy nekem még kell egy kis idő hogy összeszedjem magam lelkileg.

Rá két hétre megbeszéltük, hogy akkor este náluk alszok megpróbáljuk újra, nagyon szerettem volna jól teljesíteni de reggel éreztem hogy ez nem fog menni ezért aznap vettem egy potencianövelőt 2db 2700Ft, nyilván nem használt nem is tudom mit vártam... Nagyon rossz érzés mert nem tudom mit érzek, szeretem mert jobb barátnőt nem kívánhatnék teljes mértékben megértő tud lenni ilyen téren és eddig semmi nagyobb vitánk se volt. Nem szeretném cserbenhagyni vagy mégegyszer csalódást okozni amikor tudom és érzem hogy ő kíván engem. Nem tudok egyszerűen koncentrálni aktus közben, nem tudom kizárni a mindennapos gondolataimat mindig elkoncentrál a figyelmem és olyankor elég gyorsan lelankad a dolog. Valakinek volt már hasonló vagy van bármi tanácsotok?



2020. jan. 13. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeret, akkor megérti, hogy még nem megy a dolog.

Várjatok még egy kicsit.

Lehet az a baj, hogy nagyon akarjátok.

Várjátok ki a megfelelő időt.

2020. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne beszéljetek meg előre, majd ha kettesben lesztek és úgy érzitek akkor próbáljátok meg. Lehet hogy kéne előjátékkal próbálkozni mert van akinek nem áll fel egyből a zászló.(nemtom hogy volt e előjáték nem irtad)
2020. jan. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Minél jobban rágörcsölsz annál nehezebb. Vedd lazára meg próbáld ki h előtte 1-2 hétig nem rántasz rá :D Garantált siker
2020. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Szia! Normalis. Szerintem is az van, amit az elozo valaszolo irt, h tulsagosan ragorcsolsz. Mar reggel ezen agyalsz...

Legjobb lenne, ha spontan tortenne meg valahogyan. Ami fontos: nem kell teljesitened! Csak azert vagytok egyutt, hogy jol erezzetek magatokat. Ha valami miatt nem jon ossze az erekcio, v lelankadsz akkor is van meg minimum ket masik olyan 'modszer', amivel el tudod vinni a lanyt. Ha azt megteszed, nem hagytad cserben. Szoval csak relax, menni fog az elobb-utobb! ;)

2020. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igyatok! Borozzatok kicsit, hallgassatok zenét, utána jobban fog már menni.
2020. jan. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nehogy borozzatok!!! Sörözzetek
2020. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az alkohol a gyakorlott férfiak képességeinek sem szokott jót tenni. Max. egy keveset, hogy ellazítson, de egy üveg sör kettőtöknek bőven elég.

Ne görcsölj rá (persze könnyű mondani), és ne feledd, hogy nem csak behatolás létezik. A body scan meditáció jót tud tenni, javítja a test és a lélek közötti összhangot (sorry, kicsit ezósnak hangzik, de valójában neurológia). Vedd ki a dolog élét/tétjét (mentálisan).

2020. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
(Ha olvasol angolul, akkor E. Nagoski Come as you are című könyvét tudom ajánlani. Sajnos nincs lefordítva.)
2020. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is pont azt akartam tanácsolni, hogy ne beszéljétek meg előre, a spontán dolgok a legjobbak, könnyedén mennek, a pillanat hevében...És szerintem ne feltétlenül este csináljátok, mondjuk menj át hozzá egy délután és random teperd le xd. Az este nekem mindig olyan erőltetett meg számító, ráadásul akkor már mindenki fáradtabb...
2020. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta megjavult a dolog???
2020. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!