Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért mondják azt sokan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt sokan, hogy egy párkapcsolatban kűlső nem számít?

Figyelt kérdés
Miért hazudják ezt sokan? És miért mondják azt a helyes fiúkra/lányokra, hogy szinte az összes rossz ember. Mikor ennek semmi köze egy párkapcsolathoz! Ettől függetlenűl lehet kedves egy lány és egy fiú is. Egyik haverom azt mondta volt együtt olyan lánnyal aki,nem igazán tetszett neki. És nem működött neki. Én is ilyen véleményen vagyok. És igazából szeretnék is ismerkedni valakivel, aki nem csak sexsre vágyik! észak-kelet, kelet magyarországon lakom. Szerintem is úgy jó egy párkapcsolat ha kűlső-belső is bejön, a másikban mind2 félnek!

2020. jan. 13. 23:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
18/F
2020. jan. 13. 23:51
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Igazad van.

De azért mondják ezt szerintem, mert ha a személyiségét megszereted egy embernek, akkor a külső már nem annyira lényeg.

De nem tudom. Engem mondjuk rohadtul zavarna, ha ránéznék az emberre aki tetszik és a külseje nem jönne be.

2020. jan. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is részben igazad van, részben viszont tudom mondani a saját példámat. Jelenlegi barátomat amikor megismertem, nem tetszett külsőleg. Rondának sem gondoltam, igazából teljesen semleges volt. De nagyon jól és nagyon hamar kijöttünk, pár nap alatt annyira, mintha már hónapok óta ismernénk egymást. Aztán szépen lassan alakultak a dolgok, és ahogy megkedveltem a belsőjét, úgy fedeztem fel a külsejében is számomra tetsző dolgokat, amiket korábban nem láttam.

Szóval lehet, hogy eleinte egy ember külsejében nem veszed észre a szépséget, de ha megkedveled a belsőjét, akkor már igen. És amúgy sem lehet ránézni egy olyan emberre, akit szeretsz, hogy közben azt gondolod, hogy nem tetszik a külseje, nem az én esetem. Mert azon a szinten már nem erre koncentrálsz.

Viszont tény és való, hogy akit tényleg rondának gondolsz, az ronda is marad a szemedben. :D Vonzódás nélkül nincs kapcsolat, de még csak szex sem.

2020. jan. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 Én egy olyan lányt aki nekem közepesen tetszik ez alatt nem 10/5-ös lányt értek,mert az nem tetszik hanem átlagos. Hanem pl 10/8-at, bár nem szoktam nagyon így pontozni másokat, régen volt ilyen mikor ilyet kérdeztek tőlem! Akkor ha megszeretem lehet 10/10-nek látom. De engem is ugyanúgy zavarna, az ha kűlsőre nem tetszene. De nekünk állt egyszer egy srác, hogy milyen jogon merjük nézni azt, hogy nekünk számít a kűlső. És kiderűlt, hogy ő még jobban nézi. És többen is hazudtak már ilyet, mégis nézték a kűlsőt ugyanúgy! Minek ilyet kamuzni? Szerintem fognak a lányoknak jobban tetszeni. Sem jobb embernek tűnni. Persze ismerek olyat aki talán tényleg nem nézi a kűlsőt!
2020. jan. 14. 00:07
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Te csak simán éretlen vagy még
2020. jan. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És nem bántani akarok senkit! De utálom az olyan embereket akik jobb színben akarják mások előtt beállítani magukat! De ez vicces, mert ezzel max a hasonlóan buta embereknél érhettek el sikereket. De hajrá!
2020. jan. 14. 02:38
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha majd leszel szerelmi kapcsolatban legalább 1 évig, megérted!:)

Te is ezen a véleményen leszel.

2020. jan. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Ha össze jössz egy lánnyal és tényleg szereted de ne adj isten pattanásosabb lesz pár hónap múlva illetve felszed jó néhány kilót simán dobod? Mert jaj külső is számít
2020. jan. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 Egy lány aki meg van magával elégedve. Úgysem fog annyi kg-t felszedni, hogy duci legyen. A pattanásokat meg tudja krémekkel, tini tonikkal kezelni!
2020. jan. 14. 11:42
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, miért mondják sokan, hogy nem számít a külső, de nem is nagyon érdekel.


Egyet értek veled. Ha valakinek egyáltalán nem tetszik külsőre, lehet bármilyen tökéletes belsője, nem lesz belőle kapcsolat. Szerintem egy kapcsolatban igenis számít, hogy vonzódsz-e a másikhoz vagy sem. Ezt a saját bőrömön is tapasztaltam. Megismertem egy fiút és nagyon jól kijöttünk, megértettük egymást. (Egyébként most is, nem változott semmi.) Külsőre viszont egyáltalán nem fogott meg, többek között ezért nem lett belőle több barátságnál. Szomorú, de sajnos ez van, egy kapcsolatban a külső IS számít.

2020. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!