Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Velem van a baj, vagy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy a pasimmal? Ezt nem tudjuk megbeszélni, hiába próbáltuk.

Figyelt kérdés

Az előző kapcsolatban nagyon rosszul esett az, ahogy a pasim fősulira kerülve bulizni járt és elhanyagolt. Ezért is lett vége. A mostani párommal hiába beszélek. Hogy mi esik rosszul. Nem ért meg. Sokat ígér, amit nem tart be. A tesója is hívott velük, a párom is mondta, hogy menjek korizni. Úgy volt hogy szól. Szólt is. Hogy már ott vannak, és milyen jó. (ez most csak a legutolsó, de síeléssel 3x volt ez) haverokkal megy biciklizni a sötétben, nem ír. Főleg az zavar, hogy bandázik kint, lányok is vannak néha, és mondta hogy részegen mit csinálnak a lányok. Mindig rosszul esik. Főleg most utoljára a síelés és korizás miatt. Téli szünetben sehol nem voltunk együtt, haverokkal hetente 2x is. Amikor menni akarok valahova, már meg van szervezve (pl most szombatra h találkozok a barátnőmmel) megkérdezni jöhet e hozzám. Mondtam hogy nem, mire annyit válaszolt, hogy jaj tényleg... Mész ki... Hát jó. Pedig veled lettem volna. De akkor nem. Aztán pár perc után meg hogy mégse tudna jönni, mert mennie kell valahova. Nem tudom miért csinálja ezt. Ha békülni akar, akkor folyton "kényeztetne", meg h szex után jobban megértjük egymást. Amiatt hogy így viselkedik, kezdem nem kívánni a szexet sem. Én nem járok soha sehova, mindig tudja h otthon ülök, de kiakad ha nem írok, vagy veszem fel. És néha az egészet úgy állítja be, hogy hisztizek. És már nem tudom eldönteni, hogy tényleg így van e, vagy okkal vagyok dühös

17f, 18 l



2020. jan. 16. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Okkal vagy dühös, teljesen érthető. Ilyen fiúra nem éri meg pazarolni az idődet. Bára leírtakból nekem az jött le, hogy te sem ragaszkodsz hozzá annyira. Szakíts vele, és keress olyasvalakit, akit tényleg érdekelsz, különben nem lesz más számodra ez a kapcsolat, csak hosszas várakozás.
2020. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem... Én tényleg nagyon szeretem őt. Ő lett a mindenem. És azt mondja ez fordítva is így van. Ez csak most lett ilyen, a téli szünet után, ahogy megint elkezdődött az iskola. És hiányzik az, amilyenek voltunk.
2020. jan. 16. 22:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Lelki zsarolás sakkban akar tartani hogy mikor te ne csináld azt amit akarsz, mert nem tudja kontrollálni,de ő meg azt csinál amit akar. Csak ennyi.

2020. jan. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ez az egész csak az ő hibája lenne... Csak nem tudom mit tegyek. Mert olyan mintha elfelejtene 1-2 hét után. És kezdődik elölről
2020. jan. 17. 10:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Fiatal hozzád,

Sztem dugó pajtinak jó vagy nála, ennyi....

Hagyd ott, ha ennyire leszar, találsz jobbat :)

Ne 30 éves legyen, de valaki olyan, aki ha megvan beszélve, nem hagy otthon a négy fal között....

2020. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kicsit éretlen az a fiú...azt várja el, te állj az ő rendelkezésére, ő viszont szabadon éli az életét. Ha meg nem állsz a rendelkezésére, indul a sértődöttség ("mégse tudna jönni").
2020. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed magad jól egy párkapcsolatban, akkor miért maradsz? A szakítás nem szégyen, és szenvedni nem dicsőség...
2020. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele szakítani. Szeretem. Csak megoldást keresnék. Tudom, hogy nem csak a szex miatt van velem... Ő nem olyan. Tudom, hogy mindenki ezt mondana. De nagyon sok dolog volt, személyes, ami miatt tusom, hogy nem használna ki
2020. jan. 17. 23:17
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó a kapcsolat... Csak ez a 2 hét lett rossz. Talán csak a stressz miatt ahogy megint suli lett. Lehet vissza kell szokni. Nem tudom
2020. jan. 17. 23:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de tanácsért jöttel minden ember azt javasolta,hogy szakíts de mindenre volt mentséged vagyis hogy őt mentsd..sőt meg magad hibaztatod..Szerinted ez oke?ilyen egy jo kapcsolat? Ő nem foglalkozik veled,csap be és meg neked van lelkiismeret furdalasod meg te erzed magad szarul? Szóval szakítani nem akarsz,ő nem változik így sok segítséget ne várj itt:)
2020. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!